Drony, technologia - pomoc

Które biuro nieruchomości wybrać? Gdzie znaleźć stolarza? Jaką firmę przeprowadzkową zatrudnić?
Awatar użytkownika
mleczko90
Posty: 61
Rejestracja: 02 paź 2019, 15:47

Drony, technologia - pomoc

Post autor: mleczko90 »

dzień dobry
Chcę ubezpieczyć dość spory teren z obiektami gospodarczymi w swojej firmie i słyszałem ostatnio, że wykorzystuje się drony do wykonania takiej inwentaryzacji terenu. Zależy mi żeby to było szybko zrobione, więc ta opcja wydaje się być bardzo ciekawa. Znalazłem ofertę firmy https://skysnap.pl/ortofotomapa/ i mam pytanie czy ktoś już z nimi współpracował? Interesuje mnie również kwestia samego ubezpieczenia czy to faktycznie jest tak ze analizy z dronów mogą być użyte jako dokumentacja do ubezpieczenia? Chętnie wysłucham opinii osób które miały do czynienia z taka formą wykonywania dokumentacji. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
night
Posty: 59
Rejestracja: 27 cze 2019, 11:48

Re: Drony, technologia - pomoc

Post autor: night »

Wiecie co, ja to się zaczęłam w tej całej technologii od niedawna gubić, ale z pomocą przyszedł mi portal http://www.web-news.pl/ . To tutaj mogę przeczytać o naprawdę wszystkim, co dotyczy nowych technologii. To serwis oparty na faktach, wciąż aktualizowany, a do tego prowadzony rzetelnie, zgodnie z prawdą. Warto go znać.
Awatar użytkownika
Alek
Posty: 25
Rejestracja: 24 mar 2020, 22:08

Re: Drony, technologia - pomoc

Post autor: Alek »

Pomocny portal. Szukałem profesjonalnego drona i natrafiłem tam na informacje o producencie DJI. Po przestudiowaniu tematu okazało się, że najlepszy będzie model DJI Mavic pro. Udało mi się go dostać w sklepie https://foto-szop.pl/. Jakość zdjęć i filmów jest więcej niż zadowalająca. Jeśli zastanawiacie się nad sprzętem najwyższej jakości, to polecam.

straż pożarna gorlice
Awatar użytkownika
weko
Posty: 36
Rejestracja: 29 cze 2019, 20:47

Re: Drony, technologia - pomoc

Post autor: weko »

Tutaj https://megadron.pl/pl/menu/akcesoria/y ... q-489.html warto sobie zerknąć. Są tam bowiem ciekawe propozycje, jeśli chodzi o akcesoria do dronów. Wybór jest spory. Dzięki temu urządzenie, które posiadamy może być jeszcze bardziej praktyczne i funkcjonalne. Zobaczcie sobie co ten sklep ma w ofercie.
Awatar użytkownika
erka
Posty: 252
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:56

Re: Drony, technologia - pomoc

Post autor: erka »

Też kupiłam sobie drona i zamierzam w najbliższym czasie skorzystać z oferty https://proflycenter.com/ Jest to firma, która przygotowuje do zdobycia świadectwa kwalifikacji UAVO i uprawnień do obsługiwania drona. Przejrzałam wiele ofert tego typu firm, ale tylko ta mnie zainteresowała :)
ODPOWIEDZ