Czyszczenie dywanów

Które biuro nieruchomości wybrać? Gdzie znaleźć stolarza? Jaką firmę przeprowadzkową zatrudnić?
Kindziuk

Czyszczenie dywanów

Post autor: Kindziuk »

Wiele osób na tym forum dzieli się cennymi namiarami na dobrych wykonawców. Nie będę gorszy. Podzielę się z Wami namiarami na firmę Klawe Pranie. To firma która specjalizuje się w czyszczeniu dywanów i wykładzin dywanowych oraz tapicerki meblowej materiałowej i skórzanej. Swoje usługi świadczy na terenie województwa śląskiego.

Zamieszczam poniżej listę miejscowości, dla których świadczą usługi prania dywanów, ale generalnie pokrywają się z innymi ich usługami:

Trzeba umawiać się z nimi na terminy. Nie ma tak, że od ręki ktoś podjedzie. Warto jednak tak zrobić, bo mają bardzo atrakcyjne ceny, a i też nie bardzo odległe terminy. Jestem przekonany, że będziecie tak samo zadowoleni jak ja jestem.

Więcej o nich można znaleźć na stronie https://klawepranie.pl/ oraz na Facebooku i Instagramie.
Milenka

Re: Czyszczenie dywanów

Post autor: Milenka »

Kindziuk - dzięki wielkie! Z tego co widzę, to firma Klawe Pranie, którą polecasz, świadczy usługi na terenie województwa śląskiego. W takim razie śmiało mogę zaprezentować Tobie i innym Forumowiczom firmę, która oferuje pranie dywanów na terenie Krakowa i powiatu krakowskiego. Mowa o firmie czyszczącej Nodwig Gwidon Winiarski.

Dlaczego akurat polecam tę firmę? Z kilku powodów. Oto one:
  • mają profesjonalne podejście do klienta
  • jest bardzo dobra komunikacja
  • wyróżnia ich atrakcyjny cennik usług (uważam, że czyszczenie dywanów realizują najtaniej w Krakowie)
  • mają specjalistyczny i markowy sprzęt
  • stosują certyfikowane środki piorące
  • przyjeżdżają w terminie, w którym się umawialiśmy, a nie wtedy kiedy im się uda (jak to niestety praktykuje większość firm z Krakowa)
Ogólnie mam bardzo dobrą opinię o tej firmie, mimo że dopiero 2x skorzystałam z ich usług. Niemniej zaskoczyli mnie pozytywnie, bo zadzwoniłam w niedzielę wieczorem, kiedy moja bratowa wylała wino na dywan, i już w poniedziałek rano pan Gwidon przyjechał ratował mój dywan. Podobna sytuacja miała właśnie miejsce łącznie dwa razy i dwa razy tak samo to wyglądało, przy czym za drugim razem zleciłam od razu czyszczenie kanapy trzyosobowej.

Na święta planuję zlecić Nodwig jeszcze czyszczenie wszystkich materacy oraz krzeseł tapicerowanych + może jeszcze 2 foteli wraz z podnóżkami. Jestem spokojna o efekt :)

A jak na nich trafiłam? Chyba tak jak większość to robi w dzisiejszych czasach. Wpisałam w wyszukiwarkę: pranie dywanów kraków i zadzwoniłam.
Karusek

Re: Czyszczenie dywanów

Post autor: Karusek »

Jeśli zdecydujesz się na pranie dywanu z wiskozy, ważne jest, aby używać tylko chłodnej wody i łagodnych środków czyszczących. Delikatne przetarcie powierzchni dywanu powinno wystarczyć do usunięcia większości zabrudzeń. Unikaj skręcania lub mocnego tarcia dywanu, co może spowodować jego uszkodzenie. Dodatkowe informacje na temat technik prania i czyszczenia dywanów z wiskozy, w tym jak prawidłowo dbać o te delikatne materiały, znajdziesz na https://www.ebonsai.pl/jak-prac-dywan-z-wiskozy/ co jest kluczowe dla utrzymania dywanu w dobrym stanie.
ODPOWIEDZ