broszury reklamowe

Które biuro nieruchomości wybrać? Gdzie znaleźć stolarza? Jaką firmę przeprowadzkową zatrudnić?
gość

broszury reklamowe

Post autor: gość »

Cześć forumowicze. Chciałbym zlecić komuś zdolnemu zaprojektowanie dla mnie broszur reklamowych i kilku innych materiałów graficznych. Wiele dobrego słyszałem na temat studia Justart. Czy mieliście okazję korzystać z ich usług i chcielibyście podzielić się opinią?
Awatar użytkownika
tereniwa
Posty: 51
Rejestracja: 15 maja 2020, 10:36

Re: broszury reklamowe

Post autor: tereniwa »

Nie do końca dziś się to sprawdzi, bo taką broszurę trzeba wydrukować, a dziś to dla wielu klientów kojarzy się z marnowaniem surowców naturalnych. Poza tym przez dynamikę cen i tak kwot tam się nie poda, więc dla wielu osób będzie to i tak zbędna informacja. Zdecydowanie lepiej pójść w szeptankę, gdzie dyskretnie taka agencja jak http://marketingszeptanyagencja.pl/ potrafi dotrzeć z odpowiednim przekazem do odpowiednich grup odbiorców. W ten sposób reklama się buduje i to silniejsza bo przez klientów a nie broszury im wciskane.
Awatar użytkownika
daruska
Posty: 32
Rejestracja: 16 lip 2020, 17:54

Re: broszury reklamowe

Post autor: daruska »

Szczerze to też jakoś taka forma reklamy do mnie nie przemawia. Ale oczywiści Ty możesz robić co chcesz i jeśli uważasz, że to się sprawdzi to droga wolna :) W mojej działalności bardziej wolałam pójść w reklamę internetową, dlatego współpracuję z agencją http://ebi-marketing.pl/ . Fajni i z pomysłem pracują tam ludzie którzy znają się idealnie na swojej robocie.
ODPOWIEDZ