Broszury reklamowe, plakaty i inne

Które biuro nieruchomości wybrać? Gdzie znaleźć stolarza? Jaką firmę przeprowadzkową zatrudnić?
Awatar użytkownika
Paweł93
Posty: 1
Rejestracja: 02 cze 2020, 15:01

Broszury reklamowe, plakaty i inne

Post autor: Paweł93 »

Cześć forumowicze. Chciałbym zlecić komuś zdolnemu zaprojektowanie dla mnie broszur reklamowych i kilku innych materiałów graficznych. Wiele dobrego słyszałem na temat studia Justart. Czy mieliście okazję korzystać z ich usług i chcielibyście podzielić się opinią?
Awatar użytkownika
Daniela
Posty: 1
Rejestracja: 06 wrz 2020, 6:44

Re: Broszury reklamowe, plakaty i inne

Post autor: Daniela »

W mojej opinii projektowanie graficzne to specjalność ekipy ze studia Justart. Dobrze się w tym odnajdują, bo są kreatywni, a to niezwykle istotne. Sama od dawna z nimi współpracuję i polecam każdemu, kto o nich zapyta.
żana332

Re: Broszury reklamowe, plakaty i inne

Post autor: żana332 »

Reklama to ważna rzecz

___
marketing szeptany
Liluś

Re: Broszury reklamowe, plakaty i inne

Post autor: Liluś »

Reklama jest bardzo ważna w promowaniu produktów czy firmy. Materiały stałe takie jak broszury, plakaty ale i materiały POS są doskonałym uzupełnieniem. Wiem, że firma Exposite zajmuje się tym od wielu lat. Są fachowcami i profesjonalistami więc wydaje mi się, że warto zwrócić się do nich o pomoc.
radosławkipolek

Re: Broszury reklamowe, plakaty i inne

Post autor: radosławkipolek »

chyba dużo zależy do jakiego klienta chcesz dotrzeć. ulotki moim zdaniem to totalny przeżytek, wciskanie ich na ulicy albo do skrzynki bardziej denerwuje niż pomaga. dużo osób bierze z grzeczności i wyrzuca do najbliższego kosza na śmieci - nie polecam. postaw lepiej na jakieś materiały pos - jak w exposite, nie dość, że trwałe to jeszcze ładne wizualnie
Łotrzyk

Re: Broszury reklamowe, plakaty i inne

Post autor: Łotrzyk »

Wiem z doświadczenia, że w tym zakresie naprawdę warto poszukać dobrej drukarni, bo miałam różne, nie zawsze ciekawe przeboje z drukarniami. Na przykład brak realizacji zamówienia na czas, kiedy chciałam nagłośnić czasową promocję. Dlatego zmieniłam drukarnię, na VPrint, którą polecało wiele osób w Krakowie. Wiem, że mogę im zaufać drukują dla nas nawet banery https://vprint.pl/druk-wielkoformatowy/ i nigdy nie było problemu.

redox alpha v2 manual
mózak

Re: Broszury reklamowe, plakaty i inne

Post autor: mózak »

W sumie to takie podstawowe elementy, jeśli chodzi o promowanie lokalne, ale też i na przykład przy wysyłce. Oczywiście tu mam na myśli ulotki, albo na przykład wizytówki. A z takich większych, które możemy rozlokować w całym mieście, to możemy, rzecz jasna, wymienić BANERY Lubin . Moim zdaniem to jest dobry kierunek dla każdego biznesu.
Awatar użytkownika
tereniwa
Posty: 51
Rejestracja: 15 maja 2020, 10:36

Re: Broszury reklamowe, plakaty i inne

Post autor: tereniwa »

Dla mnie taka opcja reklamy by się nie sprawdziła, bo prowadzę sklep internetowy także dla mnie dużo bardziej korzystniejszą formą jest inwestycja właśnie w marketing internetowy. Wszelkie sprawy z nim związane ogarnia dla mnie agencja http://prosponder.pl/ która to zawsze się wywiązuje ze swoich zadań a i też coś dodatkowego od siebie dorzucą.
ODPOWIEDZ