Biznes w Anglii

Które biuro nieruchomości wybrać? Gdzie znaleźć stolarza? Jaką firmę przeprowadzkową zatrudnić?
Awatar użytkownika
szuwarek
Posty: 72
Rejestracja: 27 lut 2019, 15:44

Biznes w Anglii

Post autor: szuwarek »

Zastanawiam się nad otwarciem takiego biznesu, też nie mam pomysłu. Chociaż mam kilka opcji to wydają się być nierealne. Też myślałam o handlu, ale czy tego w dzisiejszych czasach nie jest za dużo ? Znalazłam firme Tax Angels , która zajmuje się rejestracją firmy w Anglii jak również rachunkowością https://www.taxangels.pl/ bo niestety ja głowy do tego mym nie miała.
Awatar użytkownika
bluetwilightstorm
Posty: 56
Rejestracja: 17 mar 2020, 15:55

Re: Biznes w Anglii

Post autor: bluetwilightstorm »

Ja też sięnad tym zastanawiałam, ale w końcu padło włalsnie na fajny biznes w Polsce. Gastronomiczny, kupiłam sobie własnie super wyposażenie do gastronomii, głównie meble ze stali nierdzewnej - wecie jak ciągle się coś gotuje, piecze, to takie stoły ze stali neirdzewnej https://www.benler.pl/stoly-nierdzewne są niezwykle potrzebne :)
Awatar użytkownika
kalinka
Posty: 333
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:59

Re: Biznes w Anglii

Post autor: kalinka »

Zanim zdecydujecie się na prowadzenie biznesu w Anglii, warto byłoby moim zdaniem nieco podszkolić swój angielski. Na profesjonalny kurs językowy możecie się zapisać w szkole ProfiLingua, której ofertę znajdziecie na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/angielski. Polecam ;)

szukam motocyklisty
Łukasz

Re: Biznes w Anglii

Post autor: Łukasz »

Zdecydowanie chciałbym Wam polecić ofertę usług firmy Blue Oak Advisory, którzy specjalizują sie w pozyskiwaniu kapitału dla firm oraz doradztwie biznesowym. W przypadku mojej firmy pomagają mi w fuzje i przejęcia , ponieważ jesteśmy w trakcie sporych zmian.

nieruchomości strzelin i okolice
Mirosław

Re: Biznes w Anglii

Post autor: Mirosław »

Jeśli zastanawiacie się w jaki sposób może zrobić szybki przelew z Anglii do Polski zajrzyjcie na stronę https://klik-24.com/. Znajdziecie tam mnóstwo przydatnych informacji oraz ofertę serwisu, który oferuje możliwość wykonywania takich przelewów.
__________________________________________________________________________________
Stanisław

Re: Biznes w Anglii

Post autor: Stanisław »

Niezależnie od miejsca w którym będziecie prowadzić swoją działalność będziecie potrzebować kasy fiskalnej. Polecam Wam kasa fiskalna gdańsk , ta firma posiada wiele rodzajów wysokiej jakości kas fiskalnych, zapoznajcie się z ich ofertą. Sam skorzystam z ich usług, ceny są atrakcyjne. Każdy znajdzie coś dla siebie.
ODPOWIEDZ