Biuro projektowe

Które biuro nieruchomości wybrać? Gdzie znaleźć stolarza? Jaką firmę przeprowadzkową zatrudnić?
Awatar użytkownika
brtekb
Posty: 5
Rejestracja: 05 cze 2019, 16:43

Biuro projektowe

Post autor: brtekb »

Jestem w trakcie planowania własnego sklepu stacjonarnego. Szukam właśnie odpowiedniego biura, które podejmie się realizacji projektu sklepu. Macie sprawdzoną firmę, która zajmie się tym od ręki za uczciwe pieniądze? Będzie to przede wszystkim indywidualny projekt, gdzie przygotowane mam konkretne wytyczne. Dlatego musi to być firma z indywidualnym podejściem do klienta. Nie wiem, może coś takiego https://vosa.pl/ będzie dobre? Korzystał ktoś z tego?
Zdumiewa mnie nieustannie, jak to się dzieje, że wszędzie na świecie mężczyźni rządzą, choć są tak niezmiennie tępi
Awatar użytkownika
Papaya
Posty: 3
Rejestracja: 10 cze 2019, 14:08

Re: Biuro projektowe

Post autor: Papaya »

Sam musisz się przekonać czy będzie to dobre rozwiązanie. Zdecyduj się na to i zobacz.
Świat skończył się już dawno – teraz znikło z powierzchni ziemi to, co udało mi się po tamtej katastrofie odbudować.
Awatar użytkownika
Bonami01
Posty: 24
Rejestracja: 09 cze 2019, 22:06

Re: Biuro projektowe

Post autor: Bonami01 »

Najlepiej oczywiście jest skontaktować się z daną firmą i konkretnie wypytać jakie dokładnie usługi świadczy. Wiem, że jeśli chodzi o przestrzeń publiczną to projekty biur czy gabinetów wykonuje firma Abrys z Lubonia - https://www.abrys.net/projekty-biur-gabinetow/. Ich oferta jest godna uwagi, bo wszystkie realizacje są przeprowadzane w sposób indywidualny, dopasowany do potrzeb każdego klienta. Warto zadzownić i porozmawiać o Waszych oczekiwaniach i być może uda sie razem wspólnie coś ustalić.
Awatar użytkownika
Cesia
Posty: 27
Rejestracja: 18 kwie 2019, 10:22

Re: Biuro projektowe

Post autor: Cesia »

Musiałbyś się skontaktować z biurem architektonicznym MG Projekt https://www.mgprojekt.com.pl/ i zapytać o ofertę. Po prostu nie jestem pewna, bo być może mieliby dla ciebie jakąś propozycję. Akurat ja kupiłam u nich projekt jednorodzinnego domu i jestem bardzo zadowolona. Z tego, co wiem, to także realizują projekty na indywidualne zamówienie. Warto skorzystać z dodatkowej opcji pakietów instalacyjnych, które są dużym ułatwieniem w czasie budowy.
Awatar użytkownika
szuwarek
Posty: 72
Rejestracja: 27 lut 2019, 15:44

Re: Biuro projektowe

Post autor: szuwarek »

A ktoś może budował dom inteligentny ? Taki dom inteligentny to już kwestia tego jak się go wykończy i jakie systemy się w nim zainstaluje. My będziemy raczej stawiali na taki energooszczędny i myślę, że będzie to jedno z najlepszych rozwiązań bo będzie można sporo później zaoszczędzić. No ale to jeszcze kwestia dyskusji. Ja tylko zastanawiam się czy ktoś może wybierał projekty domów od Archeton.
ODPOWIEDZ