banery reklamowe

Które biuro nieruchomości wybrać? Gdzie znaleźć stolarza? Jaką firmę przeprowadzkową zatrudnić?
gość

banery reklamowe

Post autor: gość »

Cześć forumowicze. Chciałbym zlecić komuś zdolnemu zaprojektowanie dla mnie broszur reklamowych i kilku innych materiałów graficznych. Wiele dobrego słyszałem na temat studia Justart. Czy mieliście okazję korzystać z ich usług i chcielibyście podzielić się opinią?
Awatar użytkownika
tereniwa
Posty: 51
Rejestracja: 15 maja 2020, 10:36

Re: banery reklamowe

Post autor: tereniwa »

Banery reklamowa.....a czy my mamy 90 lata. Przecież przez eko modę większość osób zjedzie taką firmę, że marnuje zasoby, a klienci i tak szukają usług w sieci. Tak więc to brzydka i zbędna ozdoba. Ja postawiłam na działania online poprzez marketing szeptany. Tu agencji http://marketingdyskusji.pl/ działają zgodnie z wyznaczonym planem, budując zwiększone zainteresowanie marką. I w taki sposób nikt mi nic nie zarzuci, że działam nieekologicznie.
dąbrówka

Re: banery reklamowe

Post autor: dąbrówka »

nie ma dobrej reklamy bez unikatowego i profesjonalnego logo! A takie właśnie zrobi dla twojej firmy Agencja Pomyśl Inaczej. Ładne projekty, 3 pakiety do wyboru, tanio i szybko (w 3 dni). Dodatkowo z kodem rabatowym RABAT50 masz zniżkę -50 zł na każdy pakiet nie zwlekaj! http://www.pomysl-inaczej.pl/projekty-logo/ (broszury reklamowe, ulotki też robią), a wizytówki gratis
ODPOWIEDZ