Zmiana fryzury

Miejsce dla urodomaniaczek. Rozmawiamy o kosmetykach, sposobach na piękne, zdrowe ciało i nie tylko. Zparaszamy!
Awatar użytkownika
romualda
Posty: 1
Rejestracja: 18 lut 2021, 7:50

Zmiana fryzury

Post autor: romualda »

Cześć! Często mam tak, że razem ze zmianą pogody, mam ochotę na zmianę fryzury i tak też jest w tym przypadku. Przydałby mi się jakiś dobry salon fryzjerski w Warszawie, więc koniecznie polećcie mi waszą sprawdzoną miejscówkę. Kilka co prawda mam już na oku, ale zawsze wolę podpytać.

oświęcim domy na sprzedaż
iwońka

Re: Zmiana fryzury

Post autor: iwońka »

od ponad roku zapuszczam włosy, uczę się od nowa układania włosów, mój najlepszy przyjaciel to loko-suszarka Babyliss, super łatwo mozn nią zrobić sobie fryzurę, włosy wygladają świetnie, samo urządzonko jest bardzo proste w obsludze i nie szarpie włosów ...................
Jeżynka

Re: Zmiana fryzury

Post autor: Jeżynka »

Jeśli zmiany fryzury mają być częste to dlaczego, by nie pomyśleć o peruce? To świetne rozwiązanie, które uchroni Twoje własne włosy, a zmiany będziesz mogła wprowadzać nawet codziennie do każdej stylizacji. Zerknij na ofertę tego sklepu https://perukakrakow.pl/peruki-kielce-sklep/. Wybór jest naprawdę duży, a dodatkowo możesz liczyć na dobranie odpowiedniego rodzaju peruki dla Ciebie.
pekła

Re: Zmiana fryzury

Post autor: pekła »

od jakiegoś czasu zapuszczam włosy, musiałam się od nowa nauczyć je stylizować uzywam co jakiś czas lokówki curl styler od Babyliss, świetnie wyglądają, bo dają efekt fal, wyglądają super naturalnie. Pasują do wielu róznych okazji, nawet na wesele przyjaciółki się tak uczesałam
ODPOWIEDZ