Zabiegi na zmarszczki

Miejsce dla urodomaniaczek. Rozmawiamy o kosmetykach, sposobach na piękne, zdrowe ciało i nie tylko. Zparaszamy!
Awatar użytkownika
Nitara86
Posty: 1
Rejestracja: 24 paź 2021, 3:30

Zabiegi na zmarszczki

Post autor: Nitara86 »

Mam wrażenie, że w ostatnim czasie, właściwie to chyba w przeciągu ostatniego roku moja skóra twarzy naprawdę mocno straciła na swojej jędrności. Jasne, ja zdaję sobie sprawę z tego, że lata mijają, coraz młodsza raczej nie jestem i na pewno nie będę, więc lata na mojej skórze będą raczej widoczne, ale szczerze mówiąc, zaskoczyło mnie to, że stało się to tak widoczne, w tak krótkim czasie. Możliwe, że ma na to wpływ fakt, że to był dość stresujący rok, nie wiem. Wiem natomiast, że na pewno chciałabym coś z tym zrobić, szukam jakiegoś rozwiązania. W grę wchodzi przede wszystkim medycyna estetyczna, dlatego, że zdaję sobie sprawę z tego, że domową pielęgnacją niestety nie jestem w stanie uzyskać aż tak dobrych efektów. Nie wiem tylko jaki zabieg wybrać - prawdopodobnie będzie tak, że jeśli wybiorę już klinikę medycyny estetycznej, a wiem, że niedługo ma się taka otwierać u nas w Siedlcach, to pewnie na miejscu zaproponują jakieś zabiegi na zmarszczki, prawda? Przeglądam internet i oferta jest naprawdę szeroka, więc na pewno potrzebuję doradztwa ze strony specjalisty :)
igakaz

Re: Zabiegi na zmarszczki

Post autor: igakaz »

Też myślałam, że pielęgnacja w domu nie może przynieść żadnych spektakularnych efektów, dopóki nie zaczęłam używać kosmetyków z peptydami, które znalazłam na stronie biolabshop.pl. Oczywiście nie zastąpią one profesjonalnych zabiegów kosmetycznych, ale są świetną alternatywą :D
Diffide43

Re: Zabiegi na zmarszczki

Post autor: Diffide43 »

Zawsze można się wspomagać takimi zabiegami https://panoramastylu.pl/lifting-hifu-w ... lpela.html i dzięki temu osiagnąć efekt odmłodzenia w ciągu kilku chwil tak naprawdę :)
ODPOWIEDZ