Nieładne przebarwienia na skórze - skąd to się bierze?

Miejsce dla urodomaniaczek. Rozmawiamy o kosmetykach, sposobach na piękne, zdrowe ciało i nie tylko. Zparaszamy!
Morelowamiśka

Nieładne przebarwienia na skórze - skąd to się bierze?

Post autor: Morelowamiśka »

Nieładne przebarwienia na skórze - skąd to się bierze?
Czy mogą one być efektem jakiejś choroby?
Ostatnio coraz bardziej widzę na swoje skórze takie paskudy i nawet czytałam o zapobieganiu na
https://saywowclinic.pl/przebarwienia-l ... li-leczyc/
ale już mam, wiec musze się tego jakoś pozbyć.

Powinnam zmienić dietę, tryb życia? Skąd to jest?
Jessica Ś.

Re: Nieładne przebarwienia na skórze - skąd to się bierze?

Post autor: Jessica Ś. »

Powód przebarwień u każdego może być inny, ale warto poszukać jakiegoś sprawdzonego kosmetyku. Czytałam, że takie problemy zwalcza Nano Needles od Aurumaris. Usuwa nawet tak ciężkie problemy jak trądzik czy blizny. W efekcie skóra jest nawilżona. Preparat wystarcza na kilka zabiegów, a można go stosować na suchą i tłustą cerę.
karoluś881

Re: Nieładne przebarwienia na skórze - skąd to się bierze?

Post autor: karoluś881 »

Jessica Ś. pisze: ↑22 lip 2021, 19:15 Powód przebarwień u każdego może być inny, ale warto poszukać jakiegoś sprawdzonego kosmetyku. Czytałam, że takie problemy zwalcza Nano Needles od Aurumaris. Usuwa nawet tak ciężkie problemy jak trądzik czy blizny. W efekcie skóra jest nawilżona. Preparat wystarcza na kilka zabiegów, a można go stosować na suchą i tłustą cerę.
Trzeba pójść do lekarza

__
naprawy blacharskie Bydgoszcz Myślęcinek
Awatar użytkownika
erka
Posty: 233
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:56

Re: Nieładne przebarwienia na skórze - skąd to się bierze?

Post autor: erka »

Ja natomiast przez wiele lat zmagałam się z bliznami. Stosowałam różnego rodzaju kremy i maści, ale niestety - bez efektów. Dopiero jak umówiłam się na usuwanie blizn wrocław to skutecznie zażegnałam ten problem.

jak włożyć pamięć ram do komputera
ODPOWIEDZ