Jaką kawę pijecie

Miejsce dla urodomaniaczek. Rozmawiamy o kosmetykach, sposobach na piękne, zdrowe ciało i nie tylko. Zparaszamy!
Awatar użytkownika
mieszkanka100
Posty: 37
Rejestracja: 30 sty 2020, 19:07

Jaką kawę pijecie

Post autor: mieszkanka100 »

Jest może na rynku kawa której nie zamienilibyście na nic innego? Ja własnie szukam takiej kawy i znalazłam na stronie http://upcafe.pl Bardzo ciekawą ofertę na kilka rodzajów kaw. Kupował może ktoś tutaj już ?
Awatar użytkownika
wanda
Posty: 57
Rejestracja: 20 sty 2020, 20:20

Re: Jaką kawę pijecie

Post autor: wanda »

a myslalas tez o tym zeby zakupic taki spieniacz do kawy ? dzieki niemu mozesz zrobic sobie w domu kawe jak w kawiarni, niesamowicie smakuje :)
Awatar użytkownika
kalinka
Posty: 333
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:59

Re: Jaką kawę pijecie

Post autor: kalinka »

Ja najczęściej piję kawę z ekspresu ;) Zamawiam ją sobie zawsze w sklepie internetowym https://www.swiatekspresow.pl/kawa-do-ekspresu-krups/. Kawa stamtąd jest naprawdę dobrej jakości, a wcale dużo nie kosztuje ;) Polecam :)
Awatar użytkownika
Jula
Posty: 148
Rejestracja: 17 mar 2020, 18:46

Re: Jaką kawę pijecie

Post autor: Jula »

Ja uwielbiam z kolei pic kawe z ekspresu :) Moj eskspres sluzy mi juz 3 rok i jestem z niego zadowolona - chociaz ostatnio troche sie popsul. Jednak Ja odkad jest juz naprawiony - to znow moge cieszyc sie aromatyczną kawą :) To jest akurat model z boscha - firma prowadząca serwis ekspresów zaradzila mojemu problemowi szybko i sprawnie. Nawet wyczyscili sprzet od srodka i na prawde dziala i wyglada jak nowy :D
Awatar użytkownika
alleg
Posty: 51
Rejestracja: 26 cze 2019, 8:54

Re: Jaką kawę pijecie

Post autor: alleg »

Ogólnie to ja pijam bardzo mało kawy, a to dlatego, że w domu mi ona tak nie smakuje. Wolę przejść się gdzieś, gdzie podają naprawdę porządną kawę. I tak na przykład ta kawiarnia rynek wrocław jest polecana i do niej mam zamiar się wybrać w przyszłym miesiącu. Jeszcze się waham nad tym, czy się nie zapiszę na stylizację brody. W tym miejscu też można to zrobić.
ODPOWIEDZ