Jak zmienia się ciało podczas ciaży

Miejsce dla urodomaniaczek. Rozmawiamy o kosmetykach, sposobach na piękne, zdrowe ciało i nie tylko. Zparaszamy!
Awatar użytkownika
Michel
Posty: 93
Rejestracja: 18 cze 2019, 11:57

Jak zmienia się ciało podczas ciaży

Post autor: Michel »

Macie jakieś doświadczenie pod tym względem? Możecie wymienić mi najbardziej prawdopodobne zmiany skórne? Trochę czytałem o tym tutaj https://www.johnsonsbaby.com.pl/przygot ... -sie-cialo i wydaje mi się, że to całkiem solidne źródło wiedzy. Opiszcie swoje problemy.
Ona żyje na tym świecie, ale w nim nie przebywa.
Awatar użytkownika
kalinka
Posty: 333
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:59

Re: Jak zmienia się ciało podczas ciaży

Post autor: kalinka »

Jeśli chcecie się dowiedzieć, jakie zmiany zachodzą w organizmie kobiety podczas ciąży, to polecam poczytać sobie tak zwane kalendarze ciąży. Na stronie internetowej https://www.mustela.pl/mustela-blog/3-t ... darz-ciazy znajdziecie na przykład wyczerpujący opis trzeciego tygodnia ciąży. Na pewno taka wiedza się Wam przyda ;)
Awatar użytkownika
Ulma22
Posty: 31
Rejestracja: 24 sie 2019, 11:09

Re: Jak zmienia się ciało podczas ciaży

Post autor: Ulma22 »

Też jestem tego bardzo ciekawa, bo właśnine przygotowujemy się z mężem o dziecko. Na ten moment póki co przyjmuję Inofem - https://inofem.pl/, który dostarcza mi kwas foliowy oraz mio-inozytol. Dzięki temu pobudzana jest owulacja, regulowany jest cykl miesięczny i starania przyniosą szybszy efekt.
Tośka21

Re: Jak zmienia się ciało podczas ciaży

Post autor: Tośka21 »

Normalna sprawa. Chodzi w końcu o to, byście zawsze decydowali się na jak najlepsze ruchy w związku z Waszą ciążą. Jeśli chodzi o kwestie związane z poprawą zdrowia dziecka, to na pewno warto pomyśleć o kwasie foliowym. Więcej informacji znajdziecie na ten temat w https://ktomalek.pl/suplementy/kwas-foliowy/cs-13/1 Warto skonsultować to ze swoim ginekologiem.
ODPOWIEDZ