Gdzie jedzenie

Miejsce dla urodomaniaczek. Rozmawiamy o kosmetykach, sposobach na piękne, zdrowe ciało i nie tylko. Zparaszamy!
Awatar użytkownika
Malediwy
Posty: 64
Rejestracja: 13 sie 2019, 17:48

Gdzie jedzenie

Post autor: Malediwy »

W jakich miejscach najczesciej zamawiacie pizze? Gdzie wam ona najbardziej smakuje ? Mi spodobała się pizza w Party Pizza we Wrocławiu. od czasu do czasu zamawiamy ją ze znajomymi. Jest na grubym cieście i dużą ilością dodatków.
Awatar użytkownika
mailowa
Posty: 16
Rejestracja: 14 lip 2019, 9:28

Re: Gdzie jedzenie

Post autor: mailowa »

Jeśli chodzi o pizzę to bez wątpienia idealnym miejscem do jej zamówienia jest https://www.restauracjasezonova.pl/ w Częstochowie. Świeże składniki, super kucharz także to musi się tak udawać jak do tej pory
Awatar użytkownika
Kiruna
Posty: 29
Rejestracja: 21 maja 2019, 16:58

Re: Gdzie jedzenie

Post autor: Kiruna »

Pizzy dawno nie zamawiałam, bo jakoś mi się znudziło to danie, jednak mam ochotę na coś bardziej wyszukanego. Jestem od pewnego czasu wegetarianką, a wiem, że tego typu smaczne potrawy podają w Restauracji Leila. Oczywiście nie tylko takie, bo menu mają również ryby i owoce morza dla ich miłośników. Mam zamiar wybrać się do tego egzotycznego lokalu i spróbować na przykład Chana Masala, czyli podawaną na ciepło Cieciorkę z pomidorem, sosem cebulowym, przyprawami indyjskimi i ryżem.
Awatar użytkownika
erka
Posty: 233
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:56

Re: Gdzie jedzenie

Post autor: erka »

Skoro już mówimy o jedzeniu, to jakie soki owocowe polecacie? Ja zastanawiam się nad zakupem zgrzewki tego soku https://www.ceneo.pl/9684317 Z tego co słyszałam, to jest bardzo smaczny i ma też dobry skład. Ktoś z was już go pił i może polecić? Chętnie poznam wasze opinie.
Awatar użytkownika
goplana
Posty: 30
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:47

Re: Gdzie jedzenie

Post autor: goplana »

Jak lubicie kuchnię włoską to koniecznie musicie odwiedzić restaurację Mercato w Mrągowie. Tu serio da się poczuć prawdziwy smak Włoch. Mam sporo znajomych z tego kraju, z jednym z nich byłam tu na obiedzie i sam przyznał, że to jedna z niewielu włoskich restauracji w Polsce, która faktycznie zasługuje na to miano. Także jest coś na rzeczy. Jak dla mnie i pysznie i klimatycznie :)
Awatar użytkownika
vivka
Posty: 9
Rejestracja: 27 gru 2019, 12:20

Re: Gdzie jedzenie

Post autor: vivka »

ja też uwielbiam pizze:) Na przykład w Zakopanem lubię zaglądać do restauracji Tarasy Gubałówka. Super miejsce, piękny widok na góry, bardzo smaczne posiłki ( dujże porcje). a przy tym ceny nie są tak wywindowane w górę jak na Krupówkach. A pizzę to mają na pewno najlepszą w mieście :)
Awatar użytkownika
szałas
Posty: 30
Rejestracja: 17 paź 2019, 8:16

Re: Gdzie jedzenie

Post autor: szałas »

Jestem zdania, że w każdym mieście znajdziemy jakąś dobrą i serwującą smaczne jedzenie restaurację. Jednak wszystko zależy od tego jaką kuchnię preferujemy. Bo ja na przykład w Warszawie odkryłam rewelacyjną restaurację Garo Sushi na Ursynowie, gdzie można zjeść niesamowicie smaczne sushi czy inne równie dobre dania kuchni japońskiej. Także jak widać każdy znajdzie dla siebie coś idealnego
Awatar użytkownika
melorka
Posty: 28
Rejestracja: 26 mar 2020, 8:20

Re: Gdzie jedzenie

Post autor: melorka »

Ja mieszkam w centrum Warszawy i powiem wam, ze mamy fajna pizzerie z pysznym wloskim jedzeniem http://pizzazlota65.pl/centrum/ :) maja nie tylko pizze, ale tez lunche, zupy, makarony. Teraz fajnie, bo mozna sobie wszystko zamowic z dowozem, zawsze cieple jedzenie, na czas, bez zadnych opoznien
Awatar użytkownika
kalinka
Posty: 333
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:59

Re: Gdzie jedzenie

Post autor: kalinka »

Ja raczej nie zamawiam jedzenia, staram się sama sobie gotować ;) Ostatnio kupiłam sobie w sklepie internetowym https://jawo2008.pl/118-komosa-ryzowa-biala.html komosę ryżową. Jest bardzo zdrowa, a okazało się dodatkowo, że można z jej użyciem przyrządzić mnóstwo ciekawych potraw ;) Czy ktoś z Was miał okazję jej próbować?
Awatar użytkownika
merka
Posty: 123
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:55

Re: Gdzie jedzenie

Post autor: merka »

Kiedyś nie zwracałam uwagi na to, co jem i muszę przyznać, że źle się to odbijało na moim zdrowiu. Aktualnie wybieram raczej produkty pochodzenia roślinnego takie jak masło orzechowe. Ciekawą ofertę ma sklep Swojska Piwniczka. Znacie go?

lowa mountain boot gtx
Awatar użytkownika
Dennis
Posty: 71
Rejestracja: 19 cze 2020, 12:39

Re: Gdzie jedzenie

Post autor: Dennis »

Ja osobiście uwielbiam kuchnię włoską i mogę polecić restaurację Szkutnia, gdzie mają przepyszne dania tego typu. Pizza u nich to mistrzostwo, tak samo jak makarony.
ODPOWIEDZ