Rower na górskie wyprawy

Sport to zdrowie, dlatego tutaj dyskutujemy o aktywności fizycznej i jej wpływie na zdrowie. Lubisz biegać? Jesteś kanapowcem, ale szukasz motywacji do ćwiczeń? Zapraszamy do nas!
Awatar użytkownika
narcyza
Posty: 1
Rejestracja: 05 lip 2021, 8:57

Rower na górskie wyprawy

Post autor: narcyza »

Hej kochani. Czy ktoś z was kupował rower górski Warszawa? Chciałabym wiedzieć, czym przede wszystkim warto się kierować. Zdaje się, że obsługa w sklepie mi pomoże, ale chcę wiedzieć co i jak, bo to w końcu moja inwestycja, prawda? :)

wyburzenie budynku procedura
roweroweporady

Re: Rower na górskie wyprawy

Post autor: roweroweporady »

Hej,
zajrzyj do wpisu, który przygotowałem na swoim blogu, gdzie wymieniłem w kilku punktach najważniejsze elementy, w które powinien być wyposażony nowoczesny rower górski: https://roweroweporady.pl/co-powinien-p ... er-gorski/

Oczywiście nie wszystkie z nich są "obowiązkowe" by sprawnie poruszać się rowerem po górach, niemniej na pewno nie warto oszczędzać na maksa, jeżeli chce się czerpać przyjemność z jazdy + by robić to bezpiecznie.

seboderm emulsja cena
havanaa

Re: Rower na górskie wyprawy

Post autor: havanaa »

Warto zatem sprawdzić sobie co w ofercie ma przygotowane firma sklepzrowerami.pl. A jest tam z czego wybierać. No i co ważne mają oni wszelkie akcesoria, części typu chwyty rowerowe itp. Także nawet jak chodzi o takie elementy, to możecie polegać na ich sklep.
Arczyński

Re: Rower na górskie wyprawy

Post autor: Arczyński »

W Warszawie ceny są z kosmosu, dlatego będąc przejazdem w Jaworznie kupiłem rower, którego od dawna szukałem w Wawie, ale nikt już nie miał - Giant Talon 3 GE. Jakie było moje zdziwienie, jak stał sobie jeden sam i chyba czekał na mnie :) Także bez negocjacji cenowych, szybko zapłaciłem i poprosiłem o wysyłkę kurierem do mnie. Następnego dnia wieczorem złożyłem go sobie i śmigałem po Łazienkach. Także jak coś to polecam szukać rowerów w mniejszych miejscowościach, jak nie macie u siebie już szans kupienia wymarzonego roweru.

oleje chemia
Nikodem98

Re: Rower na górskie wyprawy

Post autor: Nikodem98 »

Kupiłem używany rower i zastanawiam się, czy warto go ubezpieczyć https://wrzuc.info/artykuly/ubezpieczen ... t-mozliwe/ Czy ktoś ma doświadczenie z ubezpieczaniem używanych rowerów? Jakie są korzyści z takiego ubezpieczenia i jakie firmy oferują tego rodzaju usługi?
ODPOWIEDZ