Muzyka do biegania

Sport to zdrowie, dlatego tutaj dyskutujemy o aktywności fizycznej i jej wpływie na zdrowie. Lubisz biegać? Jesteś kanapowcem, ale szukasz motywacji do ćwiczeń? Zapraszamy do nas!
Awatar użytkownika
Monika-72
Posty: 1
Rejestracja: 15 sie 2022, 21:20

Muzyka do biegania

Post autor: Monika-72 »

Potrzebna jest mi najlepsza według Was muzyka do biegania. Ja mam wrażenie, że nic ostatnio nie dodaje mi energii, więc szuka czegoś, co mnie natchnie do treningów zimą ;) Czasem aż nie chce się wychodzić z tego ciepłego domu na mróz, ale prawda jest taka, że jak już wyjdę, to lubię biec :) Może słuchajcie disco polo? Lubię czasem takiej muzyki posłuchać, np. zespół akcent Jakieś nowe hity?
Awatar użytkownika
erka
Posty: 236
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:56

Re: Muzyka do biegania

Post autor: erka »

Jeśli szukasz firmy, która nie tylko tłoczy płyty, ale również zajmuje się całą logistyką związaną z pakowaniem, wysyłką i dystrybucją cyfrową, to warto zapoznać się z ofertą https://x-disc.pl . Jestem przekonany, że po zapoznaniu się z ich aktualną ofertą będziecie zadowoleni.

siarka organiczna na stawy
ewelonka

Re: Muzyka do biegania

Post autor: ewelonka »

I fajnie... Ja też lubię przy muzyce biegać, bo całkiem inaczej wygląda trening... Ja teraz jednak nad czymś innym główkuję, a dokładnie ciekawi mnie jakie buty do biegania po asfalcie najlepiej sobie kupić? Co radzicie?
ODPOWIEDZ