Kawa przed treningiem

Sport to zdrowie, dlatego tutaj dyskutujemy o aktywności fizycznej i jej wpływie na zdrowie. Lubisz biegać? Jesteś kanapowcem, ale szukasz motywacji do ćwiczeń? Zapraszamy do nas!
Maleon

Kawa przed treningiem

Post autor: Maleon »

Jaką kawę pijecie przed treningiem? Przez jakiś czas kupowałam przedtreningówki, ale stwierdziłam, że lepszą i zdrowszą opcją będzie po prostu kawa dobrej jakości. I powiem Wam szczerze, że taka mała czarna, w mojej ulubionej filiżance faktycznie mocno pobudza, cieszę się, że zrezygnowałam z innych produktów.
Ćwieku

Re: Kawa przed treningiem

Post autor: Ćwieku »

W sumie nigdy nawet o tym nie pomyślałem czy wypicie kawy przed treningiem to będzie dobry pomysł. Ja jestem zdania, że na pewno sama kawa jest świetną sprawą i jeśli ja tylko mam okazję to oczywiście spożywam jej całkiem spore ilości. Muszę przyznać, że jeśli chodzi o sam wybór kawy to ja w głównej mierze preferuję tą kawę w kapsułkach. Nawet całkiem niedawno w sklepie https://www.nespresso.com/pl/pl/order/a ... ies/vertuo miałem okazję nabyć kilka bardzo ciekawych akcesoriów związanych z kawą.
Sławomir

Re: Kawa przed treningiem

Post autor: Sławomir »

Według mnie nie ma nic lepszego niż dobrej jakości kawa, dlatego mogę Wam polecić sprawdzić kawa do ekspresu automatycznego oraz inne produkty z oferty tego sklepu. Na stronie znajdziecie również liczne artykuły na temat kawy.
ODPOWIEDZ