Własny sklep online

Masz pytanie? Szukasz podpowiedzi i rady? Odpowiedź znajdziesz tutaj.
pewoś

Własny sklep online

Post autor: pewoś »

Jakie macie rady dla początkującej osoby, która będzie tworzyć własny sklep online? Czytam sobie taki poradnik https://piotrweppe.pl/jak-zalozyc-sklep ... go-zaczac/ i nie wiem czy próbować tworzyć coś samodzielnie z minimalną wiedzą, czy może lepiej zlecić zewnętrznej firmie? co według Was będzie lepszym wyjściem i na co zwracać uwagę ewentualnie? doradźcie laikowi :)
Oluś23

Re: Własny sklep online

Post autor: Oluś23 »

Apropo sklepów internetowych to sądze, że wybranie odpowiedniego CMS'a jest podstawą do sukcesu. Warto zastanowić się nad prestashop ponieważ ma bardzo dużo możliwości w zakresie integracji z innymi rozwiązaniami. Między innymi integracja z allegro, z wieloma serwisami kurierskimi oraz różnymi systemami księgowymi. Więcej informacji znajdziesz na https://prestaguru.pl/
Dołek

Re: Własny sklep online

Post autor: Dołek »

Jeżeli zamierzacie prowadzić własny biznes online, a dokładnie sklep internetowy jednocześnie nie do końca wiecie jak się za to odpowiednio zabrać i docierać do nowych klientów to warto poszerzać swoją wiedzę i tym samym wprowadzać nowe możliwości marketingowe, które przełożą się na skuteczność prowadzonego biznesu. Dlatego ze swojej strony polecam zajrzeć na stronę https://trochimowicz.com/ gdzie dowiecie się sporo w tym zakresie. Dzięki nim udało nam się ładnie rozwinąć pierwszy sklep oparty o model dropshippingowy, a teraz planujemy wejść z nowym. Mam nadzieję, że skorzystacie i rozwinie skrzydła w e-biznesie!

ocieplenia drzwi zewnętrznych
ODPOWIEDZ