Ważne elementy wyprawki

Masz pytanie? Szukasz podpowiedzi i rady? Odpowiedź znajdziesz tutaj.
Awatar użytkownika
Delia88
Posty: 1
Rejestracja: 03 mar 2021, 3:01

Ważne elementy wyprawki

Post autor: Delia88 »

Hejka. Jak w waszych oczach powinna wyglądać odpowiednio skompletowana wyprawka dla niemowlaka? Kiedy ja kupowałam poszczególne elementy, towarzyszyła mi w tym lista potrzebnych produktów, dzięki czemu o niczym nie zapomniałam. Korzystnie jest też zamówić wszystkie produkty w jednym miejscu, zgadzacie się? Opiszcie swoje doświadczenia w tym zakresie :)
allegó

Re: Ważne elementy wyprawki

Post autor: allegó »

W sumie różne sprawy można ogólnie porobić, ale wydaje mi się, że najlepszymi możliwościami to są takie sprawy, które pomagają transportować dziecko. I przykładowo to właśnie takie nosidełka są ogólnie potrzebne. Na pewno o tym wiedzieliście i jeśli już, to w Colibro szukajcie.
GośkaW

Re: Ważne elementy wyprawki

Post autor: GośkaW »

Delia88 pisze: ↑07 sie 2021, 16:15 Hejka. Jak w waszych oczach powinna wyglądać odpowiednio skompletowana wyprawka dla niemowlaka? Kiedy ja kupowałam poszczególne elementy, towarzyszyła mi w tym lista potrzebnych produktów, dzięki czemu o niczym nie zapomniałam. Korzystnie jest też zamówić wszystkie produkty w jednym miejscu, zgadzacie się? Opiszcie swoje doświadczenia w tym zakresie :)
Przede wszystkim pieluchy, tego zawsze dużo schodzi ;) Teraz jest np. promocja w Carrefour na Pampersy ze zniżką 20% https://www.carrefour.pl/lp-ceny-niskie-jak-dawniej
katarzyna1

Re: Ważne elementy wyprawki

Post autor: katarzyna1 »

A co z rozszerzaniem diety malucha? Ja od czwartego miesiąca wdrożyłam jednoskładnikowe przeciery owocowe i warzywne marki HiPP. Polecam serię Pierwsza Łyżeczka, są to produkty ekologiczne z certyfikatem BIO, bez dodatku cukru. Można je kupić na przykład w Lidlu.
wodna12

Re: Ważne elementy wyprawki

Post autor: wodna12 »

Warto również pamiętać o akcesoriach takich jak nożyczki dla niemowląt. Jest to często zapominana rzecz przy kompletowaniu wyprawki, a niezwykle potrzebna już od narodzin.
ODPOWIEDZ