Terapia

Masz pytanie? Szukasz podpowiedzi i rady? Odpowiedź znajdziesz tutaj.
Głodna

Terapia

Post autor: Głodna »

Witam! jak sobie radzicie z dużym stresem? Są jakieś sposoby by się wyciszyc? WIem ze niekiedy dlugotrwaly stres moze prowadzic do depresji.Wtedy to już specjalista musi pomóc. Znam taki ośrodek Medox Tam leczą depresję i schizofrenię oraz uzależnienia różnego rodzaju poprzez np detoks alkoholowy . Pracują tam bardzo dobrzy klinicyści z wieloletnim doświadczeniem .Na pewno będą umieli pomóc w kazdej takiej potrzebie
Maśka

Re: Terapia

Post autor: Maśka »

Alkohol nie jest dobrym lekarstwem na problemy, niestety często dowiadujemy się o tym, kiedy jest już źle. Na szczęście jeśli się chce leczyć, to nigdy nie jest za późno. Dobry ośrodek terapeutyczny, taki jak Terapie Tu i Teraz https://www.alkoholizm.org.pl z Krakowa będzie dobrym rozwiązaniem.
miśka

Re: Terapia

Post autor: miśka »

Zgadzam się, stres może prowadzić do depresji, ale też do innych niepożądanych chorób. Sama wiem po sobie, bo sama miałam, a właściwie mam depresję. Teraz już jestem prawie na mecie, ale za mną długa droga. Na szczęście szybko trafiłam pod skrzydła kliniki Psychomedic online, która w tym trudnym czasie pandemii gdzie niemal nie da się dostać do lekarzy okazała mi ogromną pomoc i wsparcie.
mczayś433

Re: Terapia

Post autor: mczayś433 »

Uzależniony od alkoholu - wytknąć łatwo i od razu na odwyk czy zaszyć się - to nie jest wyjście. Najpierw trzeba poznać przyczynę, czemu ktoś sięga po alkohol i wyeliminować przyczynę. Zazwyczaj terapia psychologiczna jest znacznie lepszym wyjściem niż wszycie wszywki alkoholowej. Sprawdźcie ośrodek https://drogadodomu.info/
Bożena

Re: Terapia

Post autor: Bożena »

Oczywiście, że tak. Właśnie dlatego powinniście podejść do tego tematu z otwartą głową. Nie ma co ukrywać, że jednak decydując się na taką opiekę psychologiczną jak chociażby https://psychomedic.online/ będziecie w stanie o wiele skuteczniej zadbać o swój komfort psychiczny. To bardzo ważna rzecz, więc koniecznie zwróćcie na to uwagę.
Koścień

Re: Terapia

Post autor: Koścień »

Głodna pisze: ↑02 paź 2020, 12:47 Witam! jak sobie radzicie z dużym stresem? Są jakieś sposoby by się wyciszyc? WIem ze niekiedy dlugotrwaly stres moze prowadzic do depresji.Wtedy to już specjalista musi pomóc. Znam taki ośrodek Medox Tam leczą depresję i schizofrenię oraz uzależnienia różnego rodzaju poprzez np detoks alkoholowy . Pracują tam bardzo dobrzy klinicyści z wieloletnim doświadczeniem .Na pewno będą umieli pomóc w kazdej takiej potrzebie
W Warszawie mogę polecić centrum https://www.medycznydetox.pl Pomogli mojemu bratu wyjść z alkoholizmu i dzięki nim nie pije już od kilku lat. W końcu może normalnie funkcjonować.
Cześka

Re: Terapia

Post autor: Cześka »

Czasy mamy takie, że nie ma się co dziwić, że co druga osoba ma problemy ze stresem. Mnie póki co terapia nie jest potrzebna. Ratuję się w domu suszem konopnym, który sama przygotowuję dzięki akcesoriom z tego sklepu https://www.bletki.com/szukaj?q=susz 2 sesje w tygodniu i raz że śpie jak dziecko, a dwa jestem zdecydowanie spokojniejsza
michal2468

Re: Terapia

Post autor: michal2468 »

Jeśli chcecie zrobić sobie detoks od alkoholu to polecam https://roka.info.pl/detoks/detoks-alkoholowy jeśli walczycie z uzależnieniami to tylko specjaliści w tym wam pomogą. Warto się zgłosić do takich ośrodków, gdzie naprawdę otrzymacie fachową pomoc .
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 55
Rejestracja: 05 lip 2019, 12:00

Re: Terapia

Post autor: kasiunia »

Może potrzebujesz terapii dla swojej rodziny? Myślę ,że terapia dla rodzin Warszawa w Centrum Good Life jest idealnym kierunkiem poszukiwania pomocy. Dzięki wsparciu profesjonalnego terapeuty możecie pracować nad budowaniem lepszych relacji, komunikacją oraz rozwiązywaniem konfliktów, aby stworzyć harmonijne i wspierające środowisko rodzinne. To ważne.
ODPOWIEDZ