studnie głębinowe

Masz pytanie? Szukasz podpowiedzi i rady? Odpowiedź znajdziesz tutaj.
Franuś92334

studnie głębinowe

Post autor: Franuś92334 »

Witam, czy ktoś z Was może mi powiedzieć która firma wykona dla mnie studnie głebinowe Żywiec? Nie mam pojęcia gdzie szukać takiej firmy. W internecie nic nie znalazłem, dlatego też mam nadzieje, że ktoś z Was powie mi coś na ten temat. Jeśli nie korzystaliście z usług takich firm to może słyszeliście o jakiejś?

śrut myśliwski
koleś

Re: studnie głębinowe

Post autor: koleś »

No widzisz, jak chcesz studnie zakładać, to na pewno pompy głębinowe do studni też ci się przydadzą. Lepiej jest rozeznać się samodzielnie w temacie, zanim sie w ogóle na coś pokusimy, bo potem okaże się, że jednak fachowiec źle doradził. Albo ma zapłacone za to, żeby daną firmę wspierać. A to nie o to chodzi, żeby tak robić jednak.
maruć

Re: studnie głębinowe

Post autor: maruć »

Cześć, zajmuję się troszkę instalowaniem pomp, studni i innymi sprawami hydraulicznymi. Od wielu lat współpracuję z różnymi dostawcami, kierując się zawsze dobrem klienta. I powiem wam szczerze, że dziś w kwestii pomp do Dambat najwięcej się przykłada. Dopracował niektóre ze swoich produktów. To czarne serie. Jeśli was zainteresowałem, dodaję katalog: https://www.dambat.pl/pobierz.html .
Sławek17899

Re: studnie głębinowe

Post autor: Sławek17899 »

Osobiście zastanawiam się która firma wykona dla mnie studnie głebinowe Wisła. Nie mogę nigdzie znaleźć informacji na temat firm, które wykonują profesjonalnie studnie. Jeśli wiecie czym kierować się podczas wyboru takiej firmy to zostawcie mi tu informacje.
Awatar użytkownika
monry
Posty: 190
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:02

Re: studnie głębinowe

Post autor: monry »

Kiedy już faktycznie decydujemy się na budowę studni głębinowej to moim zdaniem musimy również od razu wziąć pod uwagę zakup dobrej jakości pompy głębinowej. Mogę na pewno każdemu polecić pompy głębinowe od https://ogrody24.pl/pompy/pompy-glebinowe ponieważ ja także już taką posiadam u siebie i wiem, ze jest to dobry wybór.
ODPOWIEDZ