Rozpoczęcie działalności gospodarczej

Masz pytanie? Szukasz podpowiedzi i rady? Odpowiedź znajdziesz tutaj.
Awatar użytkownika
CookyPuss
Posty: 1
Rejestracja: 09 cze 2020, 13:47

Rozpoczęcie działalności gospodarczej

Post autor: CookyPuss »

Aby stworzyć dowolny biznes, potrzebujesz obiecującego pomysłu na biznes. Jeśli nie masz pomysłu, nie będziesz w stanie otworzyć dochodowego i skutecznego biznesu. Skąd pomysł na biznes? Możesz przeprowadzić burzę mózgów, zapisać wszystkie interesujące pomysły i wybrać najbardziej odpowiedni. Ponadto pomyśl o tym, co robisz dobrze https://jednoreki-bandyta.pl/jednoreki-bandyta-777/ i czy możesz na tym zarabiać. Jeśli trudno Ci znaleźć pomysł na założenie własnej firmy, skorzystaj z naszych opcji pomysłów biznesowych.
  Awatar użytkownika
  daruska
  Posty: 32
  Rejestracja: 16 lip 2020, 17:54

  Re: Rozpoczęcie działalności gospodarczej

  Post autor: daruska »

  Jeśli rozpoczniemy działalność to warto też współpracować z agencją reklamową żeby pomogła nam zdobyć klientów i żeby zdobyć też rozpoznawalność. W końcu im więcej osób będzie o nas wiedziało tym lepiej dla nas i dla naszego biznesu. A agencją która będzie nam tutaj w stanie pomóc to jest http://mistrzyni-slow.pl/ i Pani Agnieszka która zna temat jak mało kto.
  Awatar użytkownika
  Jula
  Posty: 148
  Rejestracja: 17 mar 2020, 18:46

  Re: Rozpoczęcie działalności gospodarczej

  Post autor: Jula »

  Na pewno do prowadzenia, już praktycznie każdego biznesu, niezbędny jest odpowiedni sprzęt komputerowy. W przypadku prostych prac biurowych - nie ma potrzeby, wg mnie, inwestowania w drogi, nowy sprzet. Rownie dobrze mozna pracowac używając poleasingowe komputery https://komputerymarkowe.pl/12-komputery - a oszczednosc na takim sprzęcie - jest olbrzymia. Sa tansze 3-4 krotnie od nowych komputerów, a wg mnie - równie dobre do takich prac biurowych.
  Awatar użytkownika
  wanda
  Posty: 57
  Rejestracja: 20 sty 2020, 20:20

  Re: Rozpoczęcie działalności gospodarczej

  Post autor: wanda »

  No sprzęt do firmy musi być porządny, nie chcecie w końcu żeby od razu wam coś padło i narobiło problemów. Na https://swiezainicjatywazelmer.pl/ zerknijcie, tam jest bardzo przydatny ranking laptopów poleasingowych
  gemo

  Re: Rozpoczęcie działalności gospodarczej

  Post autor: gemo »

  a nie zastanawiałeś się nad tym aby przejść zamiast do zwykłej DG na spółkę? Są zdecydowanie inne warunki i nie ma tak licznych opłat. owszem są za to inne niedogodności ale to jak we wszystkim. polecam Ci skonsultować się z https://www.norekwspolnicy.pl/ i oni może coś Ci dobrego dla Twojej firmy i sytuacji doradzą

  cyan color
  świerczka

  Re: Rozpoczęcie działalności gospodarczej

  Post autor: świerczka »

  A jaki to profil działalności konkretnie? Jesli jest to branża budowlana to warto mieć także namiary na sklep w którym zakupimy wszelkie niezbędne jcb części . Od siebie polecam zajrzeć na ofertę firmy Interhandler - tu możemy skontaktować się z fachowcami w kwestii doboru najlepszych części oryginalnych np do koparek czy ładowarek w razie potrzeby a także w sprawie serwisowania maszyn.
  Awatar użytkownika
  Dennis
  Posty: 71
  Rejestracja: 19 cze 2020, 12:39

  Re: Rozpoczęcie działalności gospodarczej

  Post autor: Dennis »

  We własnej firmie bardzo przydatne są też rozwiązania, które pozwalają na oszczędności i wydajniejszą pracę. Na stronie https://www.supervoip.pl/ można znaleźć kontakt do firmy, która zagwarantuje wam telefonię internetową świetnej jakości.
  nóż

  Re: Rozpoczęcie działalności gospodarczej

  Post autor: nóż »

  Nie sądziłem, że można tak szybko założyć własną działalności. Przypadkiem znalazłem poradnik https://portalwiedzy.streamsoft.pl/pora ... zyc-firme/ i praktycznie w kilku prostych krokach założyłem własną firmę.
  Awatar użytkownika
  monry
  Posty: 190
  Rejestracja: 30 cze 2020, 22:02

  Re: Rozpoczęcie działalności gospodarczej

  Post autor: monry »

  Samo wystartowanie z własną firmą jest jak najbardziej bardzo ważne i muszę przyznać, że ja jestem zdania, iż również fajną sprawą jest możliwość posiadania spółki za granicą. Jestem także zdania, że warto na pewno podjąć współpracę z http://www.thompsonstein.com/ gdyż właśnie firma ta zapewnia międzynarodowe wsparcie prawnopodatkowe.
  Bałagan

  Re: Rozpoczęcie działalności gospodarczej

  Post autor: Bałagan »

  Ogólnie samo rozpoczęcie działalności jest niezwykle ważnym krokiem w naszym życiu i ja jestem zdania, że również warto jest pamiętać o tym czy chcemy mieć działalność gospodarczą czy jednak spółkę. Jeśli ten drugi wybór nas interesuje to wtedy polecam zapoznanie się z tekstem https://biznes-time.pl/zalozenie-spolki ... -pamietac/ gdyż warto jest wiedzieć o czym pamiętać przy założeniu spółki.

  licznik energetyczny
  nubiłan

  Re: Rozpoczęcie działalności gospodarczej

  Post autor: nubiłan »

  niedawno skończyłam studia ale zupełni eni ekręci mnie praca w zawodzie, pomysł jest zeby zacząc coś w gastro robić, na razie pod uwagę biore otworzenie budki z Kebabem, sam na wakacjach pracowałem w budce z tej sieci i miałem okazje zobaczyc jak to wygląda
  Jarosław M.

  Re: Rozpoczęcie działalności gospodarczej

  Post autor: Jarosław M. »

  Budka z kebabem jest okej, ale jeszcze lepszym pomysłem będzie food truck, który ma przewagę pod względem mobilności. Do tego można sobie wybrać przyczepkę, taką jak wam się podoba. Duży wybór dostępny jest na stronie internetowej https://shinetrailers.com/.
  robertI

  Re: Rozpoczęcie działalności gospodarczej

  Post autor: robertI »

  Teraz modny jest autogaz, także może warto pomyśleć o tego rodzaju biznesie. Mogę wam nawet doradzić sprawdzonego dostawcę gazu - Gal-Gaz https://gal-gaz.pl/auto-gaz/ z województwa łódzkiego, znajomy korzystał z ich usług. Firma oferuje pomoc przy założeniu stacji autogazu, możecie liczyć na ich doradztwo odnośnie dokumentacji technicznej, terminowy serwis instalacji gwarancyjny i pogwarancyjny. Montaż kompletnej stacji autogazu wykonują przy zastosowaniu nowoczesnych technologii, są solidni, rzetelni i terminowi.

  fuser hp p2055
  Witynski

  Re: Rozpoczęcie działalności gospodarczej

  Post autor: Witynski »

  Prowadząc własny e-sklep bardzo ważną kwestią jest temat zarządzania zwrotami - https://zulawytv.pl/11233/zarzadzanie-z ... kurierskie . Efektywne zarządzanie zwrotami wymaga skrupulatnego procesu realizacji. Odbiór, ocena, przygotowanie i ponowne składowanie to kluczowe etapy. Dokumentacja jest nieodzowna dla śledzenia zwrotów i utrzymania porządku w magazynie. Zarządzanie zwrotami to nie tylko wyzwanie, ale również szansa na budowanie silnych relacji z klientami poprzez profesjonalną obsługę.
  czapla_D

  Re: Rozpoczęcie działalności gospodarczej

  Post autor: czapla_D »

  Współczesny konsument wymaga więcej niż tylko standardowych produktów i usług - https://glospowiatusredzkiego.pl/pl/651 ... owych.html Jego oczekiwania wyznaczają nowe trendy, skupiając się na personalizacji i dostępności. Firmy, które potrafią dostosować się do tych wymagań, mają przewagę konkurencyjną. Personalizacja doświadczeń zakupowych oraz pełna dostępność produktów w różnych kanałach sprzedaży stają się kluczowymi czynnikami w budowaniu lojalności klientów i sukcesie na rynku. Dlatego też dostosowanie się do tych zmian staje się niezbędne dla każdej firmy pragnącej utrzymać się na rynku.
  chichirendan

  Re: Rozpoczęcie działalności gospodarczej

  Post autor: chichirendan »

  Jak wygląda Wasz biznes i system zarządzania nim? Nie będę ukrywać, chciałabym po prostu poszerzyć działanie, a co za tym idzie, jednocześnie sprawić, że firma będzie lepiej funkcjonować. I skoro tak, to taka https://sitech.com.pl/automatyzacja/ automatyzacja mnie w pierwszej kolejności zainteresowała, a o czym jeszcze myślicie? Jakie jeszcze macie pomysły ogólnie?
  devolaa

  Re: Rozpoczęcie działalności gospodarczej

  Post autor: devolaa »

  Muszę cięcie laserem stali wykonać i to nierdzewnej, bo jak się okazuje, ona będzie nam potrzebna do wiaty. Plan jest na kilka cięć, ale jednak wolałabym placówkę, z którą można niemalże od ręki pracować, w ramach zapotrzebowania. Czy coś mi zasugerujecie? ]
  elzaa

  Re: Rozpoczęcie działalności gospodarczej

  Post autor: elzaa »

  Ja właśnie też prowadzę swoją firmę , która dynamicznie się rozwinęła. Właśnie zastanawiam się nad tym czy przykładowo nie skorzystać ze wsparcia ze strony firmy http://ejko.com.pl/ ? Zauważyłam, że oferują oni usługi typu tworzenie zestawów towarowych dla sieci handlowych standy, displaye, ekspozytory, boxy...
  ODPOWIEDZ