Praca socjalna - studia

Masz pytanie? Szukasz podpowiedzi i rady? Odpowiedź znajdziesz tutaj.
Joaśska

Praca socjalna - studia

Post autor: Joaśska »

Witajcie. Moja córka uważa, że najlepsza dla niej będzie praca socjalna kraków ma uczelnię Ignatianum https://www.ignatianum.edu.pl/artykul/k ... sztalcenia. Ponoć bardzo dobrzy wykładowcy tam uczą. Chciałam się was zapytać jakie macie zdanie na temat tej akademii. Będę wam bardzo wdzięczna za kilka słów.
eaś

Re: Praca socjalna - studia

Post autor: eaś »

W sumie to od Was zależy, co będziecie robić i jak. Ja na pewno będę pomagać społeczeństwu, dlatego dla mnie jest coś takiego jak Wyższa Szkoła Umiejętności Zawodowych http://wsuz.pl/ . W sumie zapisuję się w tym roku na podstawie dobrych doświadczeń koleżanek i kolegów.

budowa tokarki opis
nomólna

Re: Praca socjalna - studia

Post autor: nomólna »

W zasadzie to ja na Akademii Ignatianum studiuję i nie ma dla mnie lepszego zajęcia. Co prawda ja poszłam w dziennikarstwo i to radiowe, ale i tak mogę Wam poradzić tę uczelnię w tym kierunku. Dla mnie to jest odpowiednia sprawa również dlatego, że jestem blisko Boga, a to uczelnia katolicka.
allegó

Re: Praca socjalna - studia

Post autor: allegó »

Studiować można różne rzeczy, ale tak naprawdę to od nas zależy, co chcemy robić i dlaczego. Stąd uważam, że dobrze jest kierować się na takie kierunki, które będą dla nas rzetelne. Przykładem są takie http://www.informed.com.pl/main/Jakie-p ... -1078.html studia.
ODPOWIEDZ