Pogrzeb

Masz pytanie? Szukasz podpowiedzi i rady? Odpowiedź znajdziesz tutaj.
given

Pogrzeb

Post autor: given »

Czy macie może jakieś sprawdzone zakłady pogrzebowe, czy firmy kamieniarskie, które możecie polecić? Sami byliśmy kiedyś w takiej sytuacji, że nie wiedzieliśmy gdzie się udać, po tym, jak zmarła nasza babcia, podobnie było ze zrobieniem jej pomnika, byliśmy po prostu w kropce. Na szczęście dobrze trafiliśmy, bo skorzystaliśmy z usług pracowni kamieniarskiej Grzelińscy https://www.pracowniakamieniarska.pl/kontakt w Rożno-Parcelach. Oni zajęli się wykonaniem trwałego, eleganckiego pomnika, wszystkie informacji umieścili odpowiednio, bardzo dobrze się spisali. Są to ludzie godni polecenia.
coanna

Re: Pogrzeb

Post autor: coanna »

Co do firmy kamieniarskiej, to nie bardzo, bo prochy mojej babci w urnie zostały złożone w kolumbarium, ale mogę ci polecić bardzo dobry zakład pogrzebowy, z którego usług w zakresie pochówku i kremacji korzystałam. To Hades w Lublinie, tam pomogli mi poradzić sobie z załatwieniem formalności w ZUSie, zajęli się transportem ciała babci, jej kremacją, organizacją świeckiej ceremonii pogrzebowej, no wszystkim. Ich pomoc była nieoceniona, a przy tym nie wydałam fortuny na ich usługi, co mocno doceniam.
pestkaa

Re: Pogrzeb

Post autor: pestkaa »

Skoro jesteśmy też przy takim temacie, to możecie tutaj https://calvarianum.eu/zasilek-pogrzebo ... o-uzyskac/ poczytać sobie na temat tego - jak załatwić zasiłek pogrzebowy? Na co można liczyć? Ile on wynosi i inne podstawowe rzeczy się w tym kierunku dowiecie...
ODPOWIEDZ