Nagrywanie w studio

Masz pytanie? Szukasz podpowiedzi i rady? Odpowiedź znajdziesz tutaj.
miłamio

Nagrywanie w studio

Post autor: miłamio »

Czy ktoś z was nagrywał może w takim profesjonalnym studio nagraniowym? Jak wam się to sprawdza i jak zastępujecie sobie tzw. green screen potem tłem? Ja jestem noga jeśli chodzi o graficzne obróbki także może wy doradzlibyście mi jak to odpowiednio zrobić?
hańcia

Re: Nagrywanie w studio

Post autor: hańcia »

Wszystko zależy od naszych możliwości i od tego, jak dużo możemy na przykład zrobić, jeśli chodzi o własne marzenie. Ja na pewno zdecydowałabym się robić własne studio nagraniowe, tym bardziej że na stronie https://goodatservice.com/adaptacja-aku ... dia-nagran jest napisane, co ono musi zawierać. To taka fajna wskazówka.

recenzje sony xperia m2
łezka

Re: Nagrywanie w studio

Post autor: łezka »

moj maz w domu zrobil sobie studio nagraniowe :) caly sprzet zamawial z https://www.megascena.pl/ maja wszystko, co potrzebne, no i jakosc... to sie liczy najbardziej
niańcia

Re: Nagrywanie w studio

Post autor: niańcia »

W sumie fakt jest taki, że nagrywać można w studiu, ale ono musi być odpowiednio wyposażone. Na pewno ważne jest, żeby posiadało takie panele akustyczne . Moim zdaniem ogólnie warto wiedzieć, że nie jest to kosztowana sprawa, a można i w domu coś takiego zakładać. Dla ciszy i elegancji pomieszczenia.
ODPOWIEDZ