Mleko dla niemowląt

Masz pytanie? Szukasz podpowiedzi i rady? Odpowiedź znajdziesz tutaj.
Awatar użytkownika
Celestia-72
Posty: 1
Rejestracja: 16 lut 2021, 9:55

Mleko dla niemowląt

Post autor: Celestia-72 »

Jakich marek mleka dla niemowląt kupujecie najczęściej? Ja odkryłam ostatnio świetne mleko następne Nuppi Gold 2. Skład ma naprawdę dobry i wcale dużo nie kosztuje. Może ktoś z was karmił już nim swojego malucha? Jakie macie opinie?
Awatar użytkownika
monry
Posty: 190
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:02

Re: Mleko dla niemowląt

Post autor: monry »

Bardzo ważną kwestią jest faktycznie to, aby nasz maluszek się właściwie rozwijał poprzez jedzenie, spanie oraz spacery. Z całą pewnością ja mogę każdemu polecić przeczytanie fajnego wpisu https://whisbear.com/pl/blog/hartowanie ... u-7-zasad/ gdzie bardzo dokładnie opisano kwestię hartowania niemowlaka w czasach smogu.
weża

Re: Mleko dla niemowląt

Post autor: weża »

mój maluszek pije mleko Bebilon, to był dobry wybór maluszek je dobrze toleruje mleko kupuję zazwyczaj stacjonarnie w DOZ, tam jest najtanjiej _____________________________________________________________________________________________________________________________________
róża3

Re: Mleko dla niemowląt

Post autor: róża3 »

Przyznam, że w moim przypadku były duże problemy z laktacją. Nie mogłam karmić piersią dlatego musiałam przejść na mleko początkowe. Synek dostawał mleko HiPP Combiotik już w szpitalu więc zdecydowałam się właśnie na tego producenta i jestem bardzo zadowolona.
Awatar użytkownika
kalinka
Posty: 333
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:59

Re: Mleko dla niemowląt

Post autor: kalinka »

A skoro już mowa o niemowlakach, to co używacie na ciemieniuchę? Możecie polecić jakieś produkty? Udało mi się jak na razie znaleźć jakiś specjalny krem w ofercie marki Mustela na stronie internetowej https://www.mustela.pl/ciemieniucha. Czy ktoś z Was miał z tym produktem już styczność?
magma

Re: Mleko dla niemowląt

Post autor: magma »

dla swojego synka kupuję mleko Bebilon Profutura, już od dłuższego czasu jest na tym mleku i wszystko jest w jak najlepszym porządku, mały się dobrze najada, mleko kupuję w DOZ
jamniczka

Re: Mleko dla niemowląt

Post autor: jamniczka »

Mój synek też jest na Bebilonie i super nam się sprawdza, mleko też idealne na dzieci z alergią. W DOZie faktycznie można dostać w dobrej cenie, szczególnie stacjonarnie.
raszka

Re: Mleko dla niemowląt

Post autor: raszka »

To prawda, Bebilon to bardzo jakościowe mleko, nam też świetnie się sprawdza, kupuje stale w DOZie stacjonarnie bo tam mimo wszystko wychodzi najtaniej.
muminka

Re: Mleko dla niemowląt

Post autor: muminka »

Nam też się bardzo fajnie sprawdza, nie było dane karmić mi piersią więc też synek jest na Bebilonie, fajnie nam się sprawdza, rośnie zdrowo, kupujemy w doz bo tam jest najtańsze.
ODPOWIEDZ