Jak skutecznie inwestować?

Masz pytanie? Szukasz podpowiedzi i rady? Odpowiedź znajdziesz tutaj.
Awatar użytkownika
Wincentyna_81
Posty: 1
Rejestracja: 06 kwie 2020, 21:32

Jak skutecznie inwestować?

Post autor: Wincentyna_81 »

Hej, są wśród was jacyś inwestorzy? Bardzo ciekawi mnie ta branża i sama chciałabym spróbować coś zdziałać, bo wiem, że można na tym dobrze zarabiać ;) Macie jakieś wskazówki, rady?
Awatar użytkownika
anzelma83
Posty: 1
Rejestracja: 06 gru 2019, 19:41

Re: Jak skutecznie inwestować?

Post autor: anzelma83 »

Najważniejsze jest to, żebyś miała wiedzę na ten temat, znała odpowiednie techniki inwestowania i nie bała się ryzykować ;) Polecam Ci zapisać się na warsztaty https://wiwn.pl/. Ja właśnie dzięki udziałowi w nich bez większych problemów przeprowadziłam swoją pierwszą transakcję.
StyłowyFacet

Re: Jak skutecznie inwestować?

Post autor: StyłowyFacet »

Jeśli o inwestycje chodzi to zdecydowanie polecam wpisy podsumowujące rok Davida Durdena - https://david-durden.pl - można się z nich wiele dowiedzieć w co inwestował autor na przełomie ostatniego roku i jakie efekty uzyskał.

otwieranie drzwi antywłamaniowych
Awatar użytkownika
marakas
Posty: 81
Rejestracja: 20 cze 2019, 8:48

Re: Jak skutecznie inwestować?

Post autor: marakas »

To jest dobre pytanie. Warto poczytać jakie dostępne są możliwości inwestowania i jaki zysk można wypracować. Z tego co wiem, to popularne stają się takie mieszkania inwestycyjne https://condo.pl/ właśnie z tego względu, że zapewniony jest stały dochód z wynajmu. Sama się zastanawiam czy nie zdecydować się na zakup takiej nieruchomości
ODPOWIEDZ