Gdzie na sesję?

Masz pytanie? Szukasz podpowiedzi i rady? Odpowiedź znajdziesz tutaj.
Awatar użytkownika
Dilara69
Posty: 1
Rejestracja: 30 kwie 2021, 3:25

Gdzie na sesję?

Post autor: Dilara69 »

Hej wszystkim :) Doszłam do wniosku, że chciałabym wybrać się na profesjonalną sesję zdjęciową, ale nie wiem, jaki fotograf Gdańsk Morena byłby odpowiedni. Zdaję sobie sprawę, że mogę wybierać spośród wielu miejsc, ale zależy mi na znalezieniu kogoś, kto do swojej pracy podchodzi z pasją. Myślicie, że moglibyście mi co nieco podpowiedzieć?
ałanża

Re: Gdzie na sesję?

Post autor: ałanża »

Dilara69 pisze: ↑19 lip 2021, 12:17 Hej wszystkim :) Doszłam do wniosku, że chciałabym wybrać się na profesjonalną sesję zdjęciową, ale nie wiem, jaki fotograf Gdańsk Morena byłby odpowiedni. Zdaję sobie sprawę, że mogę wybierać spośród wielu miejsc, ale zależy mi na znalezieniu kogoś, kto do swojej pracy podchodzi z pasją. Myślicie, że moglibyście mi co nieco podpowiedzieć?
Ale to taka zwykła sesja zdjęciowa czy z jakiejś okazji? Ja myślałam ostatnio jak będzie wyglądała nasza sesja ślubna. Ja i mój przyszły mąż jeździmy konno i uwielbiamy to, więc pomyślałam, żeby połączyć to z sesją. Wpadłam na pomysł żeby zrobić zdjęcie jak narzeczony siedzi na czarnym koniu, a ja na białym, bądź na odwrót. Co myślicie?

brama przesuwna podwieszana
mklk

Re: Gdzie na sesję?

Post autor: mklk »

Jeżeli chodzi o profesjonalną sesję zdjęciową, to zdecydowanie powinniście skorzystać z oferty usług fotograficznych studia fotograficznego Fotofinezja https://fotofinezja.pl/oferta/sesje-biznesowe w Sosnowcu. Oni wykonują różnego rodzaju sesje zdjęciowe, w tym ślubne, rodzinne, portretowe, czy biznesowe. Ceny ich pakietów są korzystne, zdecydowanie warto się tam wybrać, zdjęcia są przepięknie wykonane, firma jest zdecydowanie godna polecenia. Ich fotograf zna się na tym, co robi.
ODPOWIEDZ