Elektryk Kraków

Masz pytanie? Szukasz podpowiedzi i rady? Odpowiedź znajdziesz tutaj.
Awatar użytkownika
szymon_86
Posty: 1
Rejestracja: 11 sty 2021, 22:59

Elektryk Kraków

Post autor: szymon_86 »

Macie namiary na jakiegoś dobrego elektryka w Krakowie? Co prawda słyszałem, że takie zlecenia bierze firma pomoc-agd-krakow.pl, ale tak szczerze to niewiele wiem na ich temat. Chyba że ktoś podzieli się opinią? Byłoby łatwiej ;)
Awatar użytkownika
Gaj
Posty: 1
Rejestracja: 16 paź 2020, 11:06

Re: Elektryk Kraków

Post autor: Gaj »

Chyba nie wystarczy napisać, że moja opinia jest pozytywna, racja? Dowiedziałem się, że oferują usługi remontowe w Krakowie i tak zaczęła się nasza współpraca. Nie mam im nic do zarzucenia, bo są profesjonalni, słowni i mają też dość konkurencyjne ceny.
Awatar użytkownika
wronka
Posty: 60
Rejestracja: 08 cze 2019, 10:53

Re: Elektryk Kraków

Post autor: wronka »

Ja mieszkam w Katowicach i tutaj mam sprawdzonego elektryka. Mogę Ci go polecić bo od lat współpracujemy i jest naprawdę świetny. Poczytaj więc sobie o takiej opcji jak elektryk, usługi elektryczne Katowice ENERGPOL: https://wzu-energpol.pl/ . Będziesz na pewno zadowolona.
Tośka21

Re: Elektryk Kraków

Post autor: Tośka21 »

Tutaj nie ma co się zastanawiać. Jeśli wiecie, że nie wszystko działa u Was tak jak powinno, to po prostu otwórzcie się na dobre wsparcie merytoryczne. Może dobrym wyborem byłoby postawienie na pomiary elektryczne wrocław, dzięki którym będziecie w stanie realnie oszacować niezbędne prace w Waszym domu.
Awatar użytkownika
kalinka
Posty: 333
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:59

Re: Elektryk Kraków

Post autor: kalinka »

A może ktoś z Was chciałby spróbować swoich sił właśnie jako elektryk? Jeśli tak, to na stronie internetowej https://sep.tarnobrzeg.pl/ możecie zapisać się na profesjonalny kurs elektryczny SEP, dzięki któremu będziecie mogli zdać egzamin i zdobyć potrzebne uprawnienia ;)
mekzes

Re: Elektryk Kraków

Post autor: mekzes »

To trzeba sie znajomym popytać jakiego elektryka polecają. Ja natomiast mogę podrzucić namiar jeśli chodzi o wiązki elektryczne https://www.teknosystem.com.pl/kompeten ... i-kablowe/ - sprawdzony producent dostarczający materiały do wielu branż m.in.. telekomunikacji, transportu, czy przemysłowej
ekostek

Re: Elektryk Kraków

Post autor: ekostek »

Branża elektrotechniczna oczekuje od wszystkich elektryków pracujących bez nadzoru posiadania uprawnień SEP. Aby zakwalifikować się do SEP, potrzebujesz kwalifikacji na poziomie branżowym 3, aby wykazać, że masz podstawową wiedzę i że Twoje kompetencje zostały ocenione pod kątem spełnienia standardu wymaganego do pracy w branży. Jeśli pracujesz w branży, w której być może będziesz musiał nauczyć się podstawowych umiejętności elektrycznych lub po prostu zamierzasz pracować w na swoim jako elektryk to musisz odbyć kurs sep https://www.akademiaoperatora.pl/oferta/sep.html oraz zdać egzamin.

Istnieje program instalatorów instalacji elektrycznych dla nowych uczestników, który rozpoczyna się od podstawowej instalacji elektrycznej i bezpieczeństwa, obejmując wszystko, co jest wymagane do instalacji i konserwacji instalacji elektrycznych w warunkach domowych, takich jak ponowne okablowanie domu lub proste prace, takie jak nowe gniazdka i oprawy oświetleniowe .
ODPOWIEDZ