akcesoria dla kota

Masz pytanie? Szukasz podpowiedzi i rady? Odpowiedź znajdziesz tutaj.
Rafałł

akcesoria dla kota

Post autor: Rafałł »

Cześć. Moja córka zawsze chciała mieć kotka. Już kilkakrotnie pokazała nam, że jest odpowiedzialną dziewczynką. Chcemy zrobić jej z żoną niespodziankę. Co oprócz talerzyka na jedzenie https://johndog.pl/produkt/talerzyk-14-cm-czarny/ musi się znaleźć w takiej wyprawce dla kota. Na myśl przychodzi mi jeszcze tylko kuweta. Dajcie proszę znać, jeśli powinienem pomyśleć o czymś jeszcze.
Andrzejek Ł.

Re: akcesoria dla kota

Post autor: Andrzejek Ł. »

Zamiast talerzyka na jedzenie dla kotka lub psa, znacznie lepszym wyborem będzie mały stojak na miski. Są one dostępne tutaj. Moje koty też mają takie w rozmiarze S i chętnie jedzą. Wiele zwierzaków moich znajomych również z nich korzysta i są zadowoleni. Myślę więc, że warto sprawić je swojemu pupilowi. ;)
PawełŁ

Re: akcesoria dla kota

Post autor: PawełŁ »

Jak się bierze kota np. ze schroniska to trzeba wiedzieć, że w nowym miejscu może się on czuć nieswojo. To normalnie. Ale dobrze w takiej sytuacji mieć pod ręką https://www.feliway.com/pl. To produkt na bazie naturalnych feromonów. Sprawia, że kot czuje się po prostu w danym miejscu i sytuacji bezpieczniejszy ;)
miśkaaa

Re: akcesoria dla kota

Post autor: miśkaaa »

Każde zwierze to ogromne zobowiązanie i odpowiedzialność. Trzeba zadbać o jego bezpieczeństwo, zdrowie i wychowanie.No i nie zapominajcie o odpowiednim jedzeniu. Josera ma na przykład dobrej jakości karmy, szczegolnie seria PATE
ODPOWIEDZ