Zakupy w czasach pandemii

Polecamy najlepsze strony, sklepy online, blogi, serwisy aukcyjne.
Małgorzata Miła

Zakupy w czasach pandemii

Post autor: Małgorzata Miła »

Przez tą niekończącą się pandemię nie ma jak porządnie polatać po sklepach i upolować coś na święta w dobrej cenie :( Znowu zamknięte galerie więc nie pozostaje nic jak odwiedziny w jakimś dyskoncie bo przecież też nie ma co zaliczać zbyt wielu sklepów żeby nie zwiększać prawdopodobieństwa zarażenia!

A trzeba kupić nie tylko na wielkanoc jaja i spożywkę, ale dzieciaki przyzwyczaiły się do zajączka więc nie można ich pozbawić tej odrobiny radości.
W każdym razie przeglądam sobie na ding aktualne promocje i na tej podstawie wybiorę jeden sklep, w którym dostanę wszystko. Na razie stawiam na lidla choć w kauflandzie też mają sporo rzeczy w dobrych cenach :)
Łuckr34

Re: Zakupy w czasach pandemii

Post autor: Łuckr34 »

Od czasu pandemii bałam się chodzić na większe zakupy do marketu gdzie jest duży ludzi. Szczerze polecam zakupy przez internet w sklepie Leclerc24 - http://leclerc24.net.pl/ Bardzo szybko wykonane zamówienie, produkty za każdym razem dobierane z najwyższą starannością i zawsze świeże.
Łukasz

Re: Zakupy w czasach pandemii

Post autor: Łukasz »

Jeżeli macie w planach zakupy i chcecie również miło spędzić czas to polecam Wam galeria Rzeszów , ponieważ sam dość często odwiedzam tą galerie. Znajdziecie w niej wiele róznych i popularnych sklepów, a także restauracje i kawiarnie, w których możecie smacznie zjeść oraz spotkać sie ze znajomymi.

psbp
ODPOWIEDZ