Oprogramowanie e-sklepu

Miejsce do dzielenia się opiniami na temat znanych nam firm. Poznaj opinie innych i dodaj własną.
olenek

Oprogramowanie e-sklepu

Post autor: olenek »

Witajcie. Zamierzam uruchomić sklep internetowy i mam już opracowany projekt tego, dokładnie co i jak będę oferować. Papiery również mam już ogarnięte. Ogólnie rzecz biorąc, prawie wszystko posiadam już przygotowane, by zacząć działać. Rozglądam się jednak jeszcze za odpowiednią stroną, oferującą ciekawe oprogramowanie sklepu internetowego. Nie chcę ukrywać, że nie zajmowałam się jeszcze sprzedażą w Internecie, dlatego potrzebuję by było jasne w obsłudze oraz intuicyjne. Właściwie ta firma została mi wskazana przez znajomą. W sieci znalazłam bardzo dobre komentarze. Być może korzystacie i możecie mi trochę o niej napisać? Nie zamierzam mieć więcej stresu przez otworzenie swojego biznesu. Dziękuję za każdą odpowiedź.
poprostunatalka

Re: Oprogramowanie e-sklepu

Post autor: poprostunatalka »

Wiecie kim jest bogdan zborowski i jak jego rozwiązania pomogły spółce Pivotal? To jedna z nowinek biznesowych i uważam, że warto to przemyśleć. Każdy z nas ma inne możliwości, dlatego może warto to jakoś sprawdzić, co wy na to?
Bdyzim

Re: Oprogramowanie e-sklepu

Post autor: Bdyzim »

Brodnica Online to dynamiczny serwis informacyjny, będący niezbędnym źródłem lokalnych wiadomości dla mieszkańców Brodnicy i okolic. Nasza platforma dostarcza bieżące informacje o wydarzeniach społecznych, kulturalnych, sportowych i gospodarczych, umożliwiając szybki dostęp do istotnych treści. Z nami zawsze będziesz na bieżąco z życiem miasta, dzięki aktualnym artykułom, relacjom z wydarzeń i ciekawostkom, które kształtują lokalną społeczność. Brodnica Online - Twoje okno na świat wydarzeń w regionie.
szacunaa82

Re: Oprogramowanie e-sklepu

Post autor: szacunaa82 »

U mnie największym błędem jest to, że zabieram się za coś, na czym się nie znam i potem są problemy. U mnie jednak dobrze będzie zerknąć na program do kosztorysowania , bo wiem, że to zawiera procesy CAD i inne i mogę w ten sposób działać, bez względu na wszystko.
Ptyś

Re: Oprogramowanie e-sklepu

Post autor: Ptyś »

Narzędzia do personalizacji treści, takie jak rekomendacje produktów czy indywidualne oferty, znacznie podnoszą efektywność obsługi posprzedażowej. Pozwalają one na tworzenie ofert dopasowanych do indywidualnych potrzeb i preferencji klientów. Więcej na temat personalizacji w e-commerce można przeczytać tutaj https://poradnikbiznesmena.pl/porady/na ... ow-online/ i personalizacja jest kluczem do zwiększenia sprzedaży i lojalności klientów.
ODPOWIEDZ