Najlepsza kawa

Wszystko o gotowaniu, przepisach, dietach i restauracjach.
Hanka

Najlepsza kawa

Post autor: Hanka »

Słuchajcie, jaka kawa jest Waszą ulubioną? W moim przypadku jest tak, że do niedawna kupowałam, a co za tym idzie - też piłam, tylko kawę rozpuszczalną. I wydawało mi się, że naprawdę ją lubię. Ale później u znajomej spróbowałam kawy z ekspresu. Takiej świeżo palonej, świeżo mielonej - boska! I dlatego ja teraz też zamawiam kawę z palarni kawy https://upcafe.pl
Czesław M.

Re: Najlepsza kawa

Post autor: Czesław M. »

Moim zdaniem najbardziej aromatyczna kawa pochodzi z Kolumbii, szczególnie bardzo smakuje mi kawa kolumbijska excelso. Dla mnie to prawdziwa królowa wśród kaw. Najczęściej kupuję ją przez internet.
________________________________________________________________________________________________
Awatar użytkownika
tereniwa
Posty: 51
Rejestracja: 15 maja 2020, 10:36

Re: Najlepsza kawa

Post autor: tereniwa »

Mam kilka ulubionych kaw i mogłabym wymieniać długo co w nich lubię najbardziej. Ale ogólnie muszę przyznać, że zawsze z rana od razu sobie lubię zaparzyć mój ulubiony napój i mieć chwilę tylko dla siebie. Może i jestem nudna, ale najczęściej rano parzę sobie zwykłą czarną kawę https://www.nescafe.com/pl/nasze-kawy/nescafe-classic.
Awatar użytkownika
monry
Posty: 191
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:02

Re: Najlepsza kawa

Post autor: monry »

Nie wiem jednoznacznie każdy zgodzi się ale myślę, że wielu z nas ma odmienne zdania na temat samej kawy. Ja jestem zdania, że bardzo dobrym wyborem jest kawa https://www.nespresso.com/pro/pl/pl/ za którą ja wprost przepadam. Właśnie dlatego staram się w każdej wolnej chwili ją przygotować.
ODPOWIEDZ