Detox przed dietą

Wszystko o gotowaniu, przepisach, dietach i restauracjach.
Awatar użytkownika
Joasia
Posty: 30
Rejestracja: 01 sty 2019, 8:32

Detox przed dietą

Post autor: Joasia »

Co sądzicie o detoxie organizmu przed dietą? Warto, nie warto? I jeśli warto to jak się za to zabrać?
Awatar użytkownika
Bujek
Posty: 21
Rejestracja: 21 lut 2019, 14:26

Re: Detox przed dietą

Post autor: Bujek »

Na pewno warto, szczególnie jeśli do tej pory prowadziłaś niezbyt zdrowy styl życia. Ale nie popadaj w paranoję i nie przechodź na tygodniową głodówkę o samej wodzie. Ja raz w roku na wiosnę oczyszczam organizm i na 2-3 dni przechodzę na dietę warzywną – soki warzywne, warzywa, herbatki ziołowe i woda.
Awatar użytkownika
Króliczek
Posty: 29
Rejestracja: 26 lut 2019, 10:15

Re: Detox przed dietą

Post autor: Króliczek »

Nie warto eksperymentować z głodówkami, bo metabolizm zwolni i zamiast się oczyścić z toksyn, to organizm zacznie je kumulować, nie mówiąc o gorszych efektach odchudzania. Ale faktycznie, taka dwudniowa dieta warzywna nie powinna zaszkodzić. W książkach o medycynie naturalnej polecają też kąpiele w roztworze wody utlenionej, ponoć doskonale przejmuje toksyny z organizmu.
Awatar użytkownika
Joasia
Posty: 30
Rejestracja: 01 sty 2019, 8:32

Re: Detox przed dietą

Post autor: Joasia »

Ale jak to kąpielach w wodzie utlenionej? To nie zaszkodzi? Boję się właśnie takich eksperymentów.
Awatar użytkownika
Króliczek
Posty: 29
Rejestracja: 26 lut 2019, 10:15

Re: Detox przed dietą

Post autor: Króliczek »

Przeczytaj sobie Woda utleniona na straży zdrowia i tam masz wszystko opisane.
Awatar użytkownika
night
Posty: 59
Rejestracja: 27 cze 2019, 11:48

Re: Detox przed dietą

Post autor: night »

Owszem, można taki detoksik zastosować jako gruba kreska odgradzająca nas od tego, co jedliśmy wcześniej. To również wspomoże rozruch jelit, które przy diecie czasem muszą sobie radzić z większą ilością jedzenia, ale tym razem właściwego. Osobiście uważam również, że mangostan w takim suplemencie https://slim-express.pl/mangostan-mango ... opoczucia/ warto jest przyjmować. To super food - owoc ;) .
Awatar użytkownika
Wandka
Posty: 24
Rejestracja: 19 lip 2019, 16:34

Re: Detox przed dietą

Post autor: Wandka »

Teraz już jestem po tygodniowym stosowaniu detoksu sokami naturalnymi i czuję się naprawdę dobrze a moja skóra i włosy są w lepszej formie. Jakbyście mieli ochotę wypróbować tą metodę to koniecznie wybierzcie do tego dobrą sokowirówkę http://the-juicers.com/ na tej stronie są wszystkie informacje. Bo szkoda marnować warzywa i owoce używając złego sprzętu
Awatar użytkownika
lokata
Posty: 94
Rejestracja: 21 cze 2019, 0:33

Re: Detox przed dietą

Post autor: lokata »

taki detoks to nie zawsze zdrowy, bo moze rozregulowac metabolizm i trzeba z tym uwazac. ja wlasnie tak mialam i dopiero po kuracji intesta z maslanem sodu udalo mi sie przywrocic naturalna perystaltyke jelit i pozbyc biegunek
Awatar użytkownika
Jula
Posty: 148
Rejestracja: 17 mar 2020, 18:46

Re: Detox przed dietą

Post autor: Jula »

Ważna jest odpowiednia dieta - w niej można wprowadzać takie produkty dzięki którym usuniemy toksyny z organizmu no i oczywiście warto też ćwiczyć. Dzięki treningom wypocimy co trzeba :) Warto chodzić na siłownię i ćwiczyć pod czujnym okiem dobrych trenerów. jeśli jesteście z Krakowa to polecam tą siłownię www.energym.com.pl - duży wybór sprzętu i pomocni trenerzy :) Pomogą nawet ustalić plan dietetyczny

u zośki poronin
caterińg2

Re: Detox przed dietą

Post autor: caterińg2 »

Posiłki z naturalnych składników polecam zerknięcie na ciekawą ofertę firmy catering dietetyczny warszawa oferują oni catering do szkół. W szkole mojego dziecka dostarczają oni pyszne posiłki, moje dzieci bardzo chwalą pyszne jedzenie. Warto zwrócić uwagę również na to że wszystkie dania sa zdrowo przygotowane z najlepszej jakości składników. Mają przebadane przez sanepid wszystko, polecam
Aruśka

Re: Detox przed dietą

Post autor: Aruśka »

Świetną opcją na zrzucenie wagi będzie skorzystanie z takiej możliwości, jak Dieta pudełkowa od SportFoodBox. Myślę że jest to świetne rozwiązanie ponieważ na ich stronie wybieracie sobie kaloryczność posiłków jak i również konkretne dania z ich menu które chcecie w swoim jadłospisie. Polecam i trzymam kciuki oczywiście za rzucenie zbędnych kilogramó!
Mączka

Re: Detox przed dietą

Post autor: Mączka »

Joasia pisze: ↑21 maja 2019, 14:12 Co sądzicie o detoxie organizmu przed dietą? Warto, nie warto? I jeśli warto to jak się za to zabrać?
Bardzo dobry pomysł, sama dieta oczyszczająca długo trwa i jest dość rygorystyczna. Dlatego nim rozpoczęłam "nowe" zdrowe życie, właśnie zgłosiłam się do Medyczny Detox w Warszawie i oni przeprowadzili mi oczyszczanie organizmu.
Miśka

Re: Detox przed dietą

Post autor: Miśka »

Po mojej ostatniej wpadce z detoksem mówie zdecydowanie NIE tego typu formom odchudzania. Z tego nic dobrego nie będzie, szczególnie jeśli chcecie wydłużyć taki detoks na kilka dni albo nie daj Boże tygodni...lepiej kierować się rozsądkiem i podziałać z pomocą specjalisty tutaj w szpitalu medicover https://odchudzanie.medicover.pl/bariat ... -poradnie/

oświetlenie bramy wjazdowej
wielk

Re: Detox przed dietą

Post autor: wielk »

No właśnie detox, zwłaszcza taki na własną rękę, nie jest dobrym pomysłem. Ja kiedyś robiłam sobie głodówki, które były beznadziejne, o skutkach drastycznej diety możecie sobie poczytać na stronie Poprawianie Odżywiania:https://www.poprawianieodzywiania.pl/sk ... nej-diety/ Ja niestety wpadłam w te pułapkę, ale obecnie sytuacja się mocno poprawiła. Przede wszystkim znalazłam dobrego dietetyka i mam indywidualną dietę, na której się najadam i normalnie żyję. Dietetyka wyszukałam za pomocą darmowego programu DrDietman.
orion

Re: Detox przed dietą

Post autor: orion »

Ja jestem przeciwko wszystkim detoxom takim niekontrolowanym, na własną rękę, które są zwykłą głodówką, podczas której nie dostarczamy naszemu organizmowi najważniejszych składników odżywczych. O wiele lepiej jest po prostu pocztach sobie o psychologii jedzenia i zacząć jeść z głową, oczywiście pomoc dietetyka jest jak najbardziej na plus. Ja na przykład i czytałam na ten temat i zaczęłam korzystać z usług dietetycznych u Zbigniewa Młynarskiego: https://mlynarski.pl/uslugi-dietetyczne-online/ To bardzo sympatyczny, wysoce wykwalifikowany i doświadczony dietetyk, który ułożył mi taką dietę, że się nią najadam, nie wydaję na nią milionów i z łatwością mogę ją wcielić w swoje życie. Konsultuję się z nim online, polecam.

garaż drewniany jak zbudować
ODPOWIEDZ