Wypożyczalnia aut dostawczych

Samochody, przepisy, naprawy. Wszystko o motoryzacji.
Awatar użytkownika
kalinka
Posty: 333
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:59

Wypożyczalnia aut dostawczych

Post autor: kalinka »

Witajcie,
czy korzystaliście kiedyś z wypożyczalni samochodów dostawczych? Ja ostatnio trafiłam na taką wypożyczalnię https://omt-wypozyczalnia-samochodow.pl/, która działa na terenie Tarnowa i ma naprawdę ciekawą flotę. Jak sądzicie, warto od nich wypożyczyć samochód?
Awatar użytkownika
delta
Posty: 57
Rejestracja: 29 maja 2020, 8:11

Re: Wypożyczalnia aut dostawczych

Post autor: delta »

takale ja zawsze jeszcze mam videorejestrator xblitz , głównie chociażby z tego względu, ze nigdy nie wiadomo co sie moze na drodze wydarzyc
Awatar użytkownika
erka
Posty: 232
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:56

Re: Wypożyczalnia aut dostawczych

Post autor: erka »

Dostawczego w sumie nigdy nie potrzebowałam, ale z wypożyczalni samochodów osobowych, to korzystam dość często. Może chcecie namiar? Na stronie: wynajem samochodów Katowice znajdziecie wszystkie niezbędne informacje i szczegóły oferty, także warto sobie sprawdzić :)
Mikrus

Re: Wypożyczalnia aut dostawczych

Post autor: Mikrus »

Odpowiednie ustawienie siedzenia i kierownicy ma duże znaczenie dla komfortu i bezpieczeństwa kierowcy auta dostawczego. Długie godziny za kierownicą mogą prowadzić do zmęczenia i bólu pleców, dlatego ważne jest, aby znaleźć najbardziej ergonomiczną pozycję. Na https://bziuk.pl/jak-prowadzi-auto-dostawcze znajdziecie wskazówki, jak prawidłowo dostosować siedzenie i kierownicę.
Awatar użytkownika
porzeczkowa
Posty: 51
Rejestracja: 27 cze 2019, 17:29

Re: Wypożyczalnia aut dostawczych

Post autor: porzeczkowa »

Super sprawa! A czy zastanawialiście się już jaka skrzynia biegów w wynajętym samochodzie będzie lepsza? Mam właśnie z tym niemały dylemat i nawet czytam tego bloga https://comfortcar.pl/blog/aktualnosci/ ... omatyczna/ żeby sobie jakoś temat przybliżyć ;)
ODPOWIEDZ