Wyjazd pod namiot

Samochody, przepisy, naprawy. Wszystko o motoryzacji.
Awatar użytkownika
Leka
Posty: 1
Rejestracja: 19 mar 2023, 9:29

Wyjazd pod namiot

Post autor: Leka »

Zdecydowaliśmy, ze na majówkę jedziemy całą rodziną na biwak, pod namiot. Kiedy taki sposób spędzania wolnego czasu był naszym ulubionym, ale później jakoś zaczęliśmy być bardziej "wygodni". Zamierzam wrócić do spędzania czasu na biwaku :) Zastanawiam się jak się spakujemy całą rodziną do samochodu, na pewno musimy kupić nowy namiot, większy niż ten, który mamy.
Awatar użytkownika
porzeczkowa
Posty: 52
Rejestracja: 27 cze 2019, 17:29

Re: Wyjazd pod namiot

Post autor: porzeczkowa »

To jest maga fajny pomysł! Też planuję taki wypad i wynajem samochodu na weekend . Myślę że będzie fajnie wyjechać w jakieś mało uczęszczane miejsce, może wynajmiemy też kajaki czy jakieś łódki.
Norka

Re: Wyjazd pod namiot

Post autor: Norka »

Hej, a nie myśleliście o połączeniu swobody i biwakowego klimatu ze wspomnianą wygodą? Mam na myśli wycieczkę kamperem. Powiem Wam, że świetna sprawa. My właśnie w ten sposób zorganizowaliśmy sobie tegoroczny urlop. Korzystając z oferty wypożyczalni https://kampery-wynajem.pl wynajęliśmy przestronnego, nowocześnie wyposażonego kampera, w którym swobodnie mogliśmy nocować w 5 osób. Nikt nie narzekał na brak łazienki czy innych wygód, a jednocześnie mogliśmy zatrzymywać się gdzie chcemy, rozpalić tradycyjne ognisko zamiast grilla itd.
ODPOWIEDZ