Waluty cyfrowe

Samochody, przepisy, naprawy. Wszystko o motoryzacji.
Awatar użytkownika
laboda
Posty: 53
Rejestracja: 06 mar 2019, 17:38

Waluty cyfrowe

Post autor: laboda »

W dobie internetu i tego, ze cyfrowe waluty stały sie coraz bardziej popularne, warto poszukać jakiegoś konta osobistego takiego jak to https://bitbay.net/pl/konto-osobiste by móc tymi walutami operować. Wy już myślieliscie o założeniu takiego konta ?
Awatar użytkownika
koksia
Posty: 11
Rejestracja: 10 maja 2019, 12:25

Re: Waluty cyfrowe

Post autor: koksia »

O ciekawe, zastanawiałem się jak to właśnie jest z tymi kontami walutowymi, no ale na spokojnie przejrzę tą ofertę i będę analizować czy warto, czy dalej szukać.
Awatar użytkownika
szuwarek
Posty: 72
Rejestracja: 27 lut 2019, 15:44

Re: Waluty cyfrowe

Post autor: szuwarek »

Planuję założenie rachunku bankowego. Do tej pory korzystałam ze wspólnego rachunku mężem , ale niedługo planuję otworzyć działalność gospodarczą - więc będzie to rachunek firmowy. Nie mam doświadczenia w tej kwestii. znalazłam ranking kont firmowych https://www.kontomaniak.pl/ranking-kont-firmowych i fajne wydaje się ING konto . Możecie polecić cos w tym zakresie? Jakie jest najlepsze jeśli chodzi o firme?
Awatar użytkownika
1renaciaK
Posty: 3
Rejestracja: 14 paź 2019, 15:55

Re: Waluty cyfrowe

Post autor: 1renaciaK »

Niestety, ja się na tym nie znam. Dlatego nie będę w stanie Ci pomóc. Może jednak inni coś Ci pomogą.
Żyłam sekunda po sekundzie, wstrzymując oddech, czekając na nieuchronne potknięcie, które znowu wszystko zniszczy.
Łukasz.86

Re: Waluty cyfrowe

Post autor: Łukasz.86 »

Jeżeli zależy Wam na koncie walutowym, warto zajrzeć do rankingów i porównywarek. Tam są najważniejsze informacje również o opcjach wielowalutowych. Ja zawsze korzystam z takich źródeł informacji. Polecam na przykład https://wspieramyfirmy.pl/ranking-kont-firmowych/
słoneczkoo88

Re: Waluty cyfrowe

Post autor: słoneczkoo88 »

Ne znam się na tym, ale wiem jak łatwo można przesłać pieniądze zza granicy na polskie konta. Wystarczy nam firma Easy Send https://www.easysend.pl/ , która daje nam maksymalną jakość wykonywanych operacji. Nie będziemy mieli problemu z niczym, po prostu działamy według odpowiednich schematów. I to sprawnie działa na co dzień.
ODPOWIEDZ