Skupy aut

Samochody, przepisy, naprawy. Wszystko o motoryzacji.
Awatar użytkownika
kalinka
Posty: 333
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:59

Skupy aut

Post autor: kalinka »

Witajcie,
czy warto jest Waszym zdaniem skorzystać ze skupów samochodowych? Mi się wydaje, że właśnie w ten sposób można najszybciej sprzedać auto.... Co więcej, na przykład skup samochodów Koronowo http://autodave.pl/skup-aut-koronowo/ oferuje darmową, uczciwą wycenę. Co o tym sądzicie?
Awatar użytkownika
alleg
Posty: 51
Rejestracja: 26 cze 2019, 8:54

Re: Skupy aut

Post autor: alleg »

Ogólnie jest wiele miejsc w naszej pięknej Polsce, jakie należy omijać, oraz nieliczne, takie jak Skup Aut Poznań https://skupautpoznan.pl/ , jakie warto znać. Nie od dziś wiadomo, że przecież nie wszędzie dobrze płacą, a tam jest naprawdę ok. I co zadziwiające, wycenę na stare samochody też mają całkiem niezłą.
UberrŚ

Re: Skupy aut

Post autor: UberrŚ »

W stolicy działają oni - https://auto-skup24h.pl/news-skup-aut-warszawa/ Nie ma co trzymać jakiegoś złoma tylko najlepiej wystawić go na skup czy też od razu do kasacji oddać. Są firmy jak ta co poleciłem wyżej, które jednego dnia ogarną temat i po problemie będzie.
Łukasz90872

Re: Skupy aut

Post autor: Łukasz90872 »

Jeżeli szukasz nowego samochodu osobowego, to na pewno znajdziesz go na tym portalu ogłoszeniowym - samochody osobowe ogłoszenia :D :D Możesz tam też sprzedawać samochody jeżeli np. jesteś handlarzem. Mam nadzieję, że spodoba ci się ten serwis. :D :D
ODPOWIEDZ