Kamery samochodowe

Samochody, przepisy, naprawy. Wszystko o motoryzacji.
Awatar użytkownika
kalinka
Posty: 333
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:59

Kamery samochodowe

Post autor: kalinka »

Witajcie,
czy używacie w Waszych samochodach specjalnych kamer, tak zwanych wideorejestratorów? Zauważyłam, że stały się one w ostatnich latach bardzo popularne. A jak widać na przykład w ofercie na stronie https://smartcams.pl/83-wideorejestratory, wcale nie są one bardzo drogie ;) Jak sądzicie, warto się w taki wideorejestrator zaopatrzyć?
Awatar użytkownika
matti
Posty: 8
Rejestracja: 05 gru 2019, 22:59

Re: Kamery samochodowe

Post autor: matti »

mam kamerkę w samochodzie ale Mikavi PQ3. Spoko urządzenie. Swoimi gabarytami nie przeszkadza na szybie. Działa płynnie. Obraz wyraźny, szeroki, szczegóły są czytelne. Tryb parkingowy działa. Wszystko co powinna mieć kamerka to ma.
Awatar użytkownika
trock99
Posty: 2
Rejestracja: 26 kwie 2020, 11:32

Re: Kamery samochodowe

Post autor: trock99 »

Mnie interesowała kamera samochodowa dual, do taksówki. Zależało mi, by oprócz tego co dzieje się przed pojazdem, kamera nagrywała również wnętrze. Swój rejestrator samochodowy zakupiłem tutaj https://www.mistral-rtv.pl/rejestrator-jazdy-dvr-ad1. Można tam również sprawdzić kamery cofania bezprzewodowe do aut osobowych, busów i innych pojazdów. :)
Awatar użytkownika
erka
Posty: 232
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:56

Re: Kamery samochodowe

Post autor: erka »

W obecnych czasach, tego typu kamery to podstawa. Warto również wspomnieć o dodatkowych bagażnikach. My ze względu na częste lesigny samochodów, nie kupujemy boxów tylko je wynajmujemy. Firma Wypożyczalnia Boxów ma bardzo przystępną ofertę w tym zakresie.

psychotechniczne testy dla kierowców
ODPOWIEDZ