wilgoć w mieszkaniu

Rozmowy o modzie, sklepach odzieżowych, tym, co modne w najnowszym sezonie. Inspiracje, pomysły, porady.
Awatar użytkownika
Malediwy
Posty: 64
Rejestracja: 13 sie 2019, 17:48

wilgoć w mieszkaniu

Post autor: Malediwy »

Niestety ale w moim mieszkaniu unosi się bardzo nieprzyjemny zapach stęchlizny i pleśni. Zastanawiam się czy nie jest to wina zbyt dużej wilgoci. Potrzebne mi osuszanie mieszkań Warszawa.Moze możecie mi kogoś polecić?
Awatar użytkownika
oconsidine
Posty: 1
Rejestracja: 25 sie 2020, 19:02
Lokalizacja: Świebodzice

Re: wilgoć w mieszkaniu

Post autor: oconsidine »

Życie i codzienne przebywanie w domu, w którym stwierdzono pleśń na ścianach nie jest ani przyjemne ani bezpieczne. Osłabienie naturalnej odporności zwłaszcza u dzieci i osób wrażliwych, stałe poczucie zagrożenia wynikające z wszechobecnego zapachu stęchlizny a nawet różnorakie wysypki skórne to tylko niektóre z długiej listy konsekwencji zawilgocenia murów._____________________________________
osuszanie budynków kraków
Awatar użytkownika
jarrell02
Posty: 6
Rejestracja: 10 wrz 2020, 14:03
Lokalizacja: Brześć Kujawski

Re: wilgoć w mieszkaniu

Post autor: jarrell02 »

Zdecyduj się na pomoc fachowca. Na pewno sama nic nie zaradzisz.
Pachał

Re: wilgoć w mieszkaniu

Post autor: Pachał »

Nie koniecznie trzeba od razu wzywać fachowca. Jak przeprowadziłam się do teściów, też wszędzie czułam charakterystyczny zapach wilgoci. Podobno próbowali coś z tym zrobić, ale nic nie dawało rezultatu. Mnie to jednak bardzo drażniło i namówiłam męża na zakup silkażelu https://www.pochlaniacz-wilgoci.pl. Teściowa patrzyła trochę dziwnie, jak jej porozkładałam wszędzie białe torebki, ale po kilku dniach przyznała, że nie sądziła, że w taki prosty sposób można pozbyć się tego zapachu.
Kamil T.

Re: wilgoć w mieszkaniu

Post autor: Kamil T. »

Cześć,

Radzę skorzystać z pomocy firmy. Niestety samemu nie jesteś w stanie tak dobrze osuszyć, aby problem się nie powtarzał. U siebie skorzystałem z firmy https://osuszymy.pl. I jestem zadowolony. Niestety oni świadczą usługi na ternie Małopolski, ale może po kontakcie uda Ci się skorzystać z ich usług.
Przemo

Re: wilgoć w mieszkaniu

Post autor: Przemo »

Przy wyborze firmy osuszającej ważne jest, aby brać pod uwagę nie tylko cenę, ale przede wszystkim jakość świadczonych usług. Z mojego doświadczenia wiem, że https://osuszanie24.com/ oferuje świetny stosunek jakości do ceny, gwarantując jednocześnie wysoki standard osuszania.
WojtekP

Re: wilgoć w mieszkaniu

Post autor: WojtekP »

Cześć,

Poszukuje profesjonalnej firmy zajmującej się osuszanie mieszkań - https://osuszymy.pl. Proszę o opinie i ewentualnie polecenia innych specjalistów.
ODPOWIEDZ