Piękne sukienki

Rozmowy o modzie, sklepach odzieżowych, tym, co modne w najnowszym sezonie. Inspiracje, pomysły, porady.
Awatar użytkownika
Gabriela1995
Posty: 1
Rejestracja: 27 sty 2021, 5:15

Piękne sukienki

Post autor: Gabriela1995 »

Hej wszystkim. To, czego w mojej szafie nigdy nie brakowało to damskie sukienki. Dla mnie jest to najwygodniejsze ubranie i z chęcią wskakuję w kiecki niezależnie od okazji. Wystarczy dobrać odpowiedni fason i wzór, by móc w danej sukience iść na wesele czy do pracy. Też macie swój ulubiony element garderoby? Dajcie znać, bo bardzo mnie to ciekawi.
óva

Re: Piękne sukienki

Post autor: óva »

No na pewno, jeśli ma to być uroczystość na poziomie, to to prosto nie będzie. Czyli na przykład takie usługi jak fotografia ślubna warszawa musicie zamówić. Dobra pamiątka weselna jest ważna. No i sala, i ubiór, i jedzenie, i muzyka, i atrakcje... Mówię wam, po prostu macie wiele rzeczy do ogarnięcia, ale jak już to ogarniecie, to wszystko będzie dobrze.
Ewuś

Re: Piękne sukienki

Post autor: Ewuś »

Chyba każda kobieta lubi piękne sukienki i ja muszę przyznać, że również przez pewien czas szukałam ładnej wyjściowej sukienki. Tak naprawdę to dopiero w sklepie https://bialcon.pl/odziez/sukienki/sukienki-wizytowe udało mi się znaleźć tą właściwą, którą oczywiście sobie zamówiłam.
ODPOWIEDZ