Modne kolory paznokci

Rozmowy o modzie, sklepach odzieżowych, tym, co modne w najnowszym sezonie. Inspiracje, pomysły, porady.
Opcia

Modne kolory paznokci

Post autor: Opcia »

Dziewczyny, jakie kolory na paznokciach królują u Was najczęściej konsekwentną fanką czerwieni, mam kilka buteleczek lakierów hybrydowych w odcieniach czerwieni. Dla mnie inne kolory naprawdę mogłyby nie istnieć. Uwielbiam czerwone paznokcie, jestem zdania, że są seksowne :)
Klsoas

Re: Modne kolory paznokci

Post autor: Klsoas »

Podoba mi się fakt, że mogę skontaktować się z ludźmi, którzy są dla mnie przyjemni. Podoba mi się, że tworzę piękno, a szczęśliwi klienci wychodzą ze mnie. Cóż, podoba mi się również fakt, że jest notatka kreatywna - to znaczy ciągle coś tworzę, tworzę i idę naprzód z moimi interesującymi pomysłami. Teraz chcę spróbować zamówić nowy Akrylożel , aby stworzyć niesamowite rysunki.
Wąska

Re: Modne kolory paznokci

Post autor: Wąska »

Wielu z Was pytało mnie o rekomendowane produkty do usuwania hybrydy. Odpowiedź jest prosta - wypróbujcie preparat, który kupiłam tutaj https://innsi.pl/pl/p/Remover-Soak-Off- ... -Vynn/1043 i jest to prawdziwy game-changer w mojej pielęgnacji paznokci, a jednocześnie bardzo ekonomiczny wybór.
ODPOWIEDZ