praca za granicą

W tym dziale możesz prowadzić dyskusje na dowolne tematy.
Awatar użytkownika
Marzena_90
Posty: 1
Rejestracja: 27 lut 2022, 13:49

praca za granicą

Post autor: Marzena_90 »

Jaka praca za granicą jest w dzisiejszych czasach najbardziej opłacalna? Mówimy o pracy dla kobiety, więc platformy wiertnicze odpadają - nie przyjmują tam kobiet zbyt chętnie. Szukam takiej pracy, w której można zarobić naprawdę fajne pieniądze. Nie boję się ciężkiej pracy, ani nie przeraża mnie praca z daleka od domu. Chcę po prostu, żeby za ciężką pracę było godne wynagrodzenie. Znajdę coś takiego?
mówiła

Re: praca za granicą

Post autor: mówiła »

Koniecznie zgłoście się do sprawdzonej agencji pracy tymczasowej. Jeśli o mnie chodzi, to polecić wam mogę MG SOLUTIONS. Działają od wielu lat na polskim rynku i cieszą się naprawdę bardzo dobrą renomą.

magazynek m4
llote

Re: praca za granicą

Post autor: llote »

Jeśli jesteś w branży budowlanej i poszukujesz zatrudnienia, warto skontaktować się z firmą Mesoworks https://mesoworks.com/. Dzięki nim możesz liczyć na szybki dostęp do lukratywnych zleceń. Współpraca z nimi na pewno przyniesie satysfakcję i dobre wynagrodzenie.
mięta

Re: praca za granicą

Post autor: mięta »

Jeśli mam być szczera, to nie do końca mam chęci się zmieniać i szukać specjalnej pracy. Dalej powiem, że dla mnie takie https://portal.forumpraca.pl/zawody/rob ... odukcyjny/ zajęcia nie są niczym specyficznym, ale na pewno są dochodowe. Dlatego mam zamiar to zrobić odpowiednio. Co wy na to? Jakie macie podpowiedzi?
ODPOWIEDZ