Pies i legowisko

W tym dziale możesz prowadzić dyskusje na dowolne tematy.
Awatar użytkownika
kaja1996
Posty: 1
Rejestracja: 30 sty 2022, 4:59

Pies i legowisko

Post autor: kaja1996 »

Kupiłam ostatnio przepiękne szare legowisko dla psa i co? I tak większość dnia spędza na kanapie a nocy w łóżku ;) A jak odpoczywają Wasze psy? Lubią swoje legowiska, czy jednak wybierają Wasze meble? Mój lubi na legowisku chować smaczki i z każdym ucieka właśnie na nie. Ale jeśli chodzi o spanie to rzadko wykłada się właśnie w nim. Ale mi to zupełnie nie przeszkadza, lubię jak leży mi na nogach. Gorzej jak będę bardziej wiekowa i zacznie mi to przeszkadzać ;)
dura

Re: Pies i legowisko

Post autor: dura »

Oczywiste jest, że jeśli postanowimy mieć psa, musimy zadbać o niego. Stronę https://alepsy.pl/ warto odwiedzić, by dowiedzieć się więcej na temat ras i innych ważnych informacji. Przydatne będzie zapamiętanie tego adresu.
paprotka

Re: Pies i legowisko

Post autor: paprotka »

Nasz spi na łózku z nami,wiec legowisko mu niepotrzebne, bo i tak nie byłoby uzywane ;d za to ostatnio szukałam jakichś dobrej jakosci szelek i znalazłam w Kiss the dog :)
filenka

Re: Pies i legowisko

Post autor: filenka »

Mówić o psa to pamięajcie że ważne jest, aby priorytetowo traktować jego zdrowie i pomyśleć o środkach zapobiegawczych. Jednym ze świetnych sposobów jest włączenie suplementów do diety. Na stronie https://hempets.pl/ odkryć można wiele korzyści zdrowotnych olejków CBD dla psów. Sprawdźcie sobie w jaki sposób te suplementy mogą pomóc w zapobieganiu chorobom.
askir

Re: Pies i legowisko

Post autor: askir »

Skoro mowa o odpowiedniej diecie to z pewnością warto kierować się wskazówkami zawartymi na stronie https://zoocial.pl/ , ponieważ tutaj można znaleźć omówienie różnego rodzaju żywienia i zapotrzebowania ze względu na rasę psa czy szczególne wymagania. Warto moim zdaniem sięgać po tego typu poradniki, by móc zapewnić jak najlepszą opiekę
wybaczającaaa

Re: Pies i legowisko

Post autor: wybaczającaaa »

Nie mogę niczego specjalnie powiedzieć, poza tym, żeby po prostu skupiać się na przykład na działaniach, które pozwalają mi na to, by porozumieć się z moim zwierzęciem. I tu https://jogalifestyle.com/behawiorysta/ macie kogoś, kto naprawdę sporo wie. Moim zdaniem to ktoś sensowny, z kim można konie kraść. Jestem za tym, by każdy właściciel zwierzaka miał z nim sesje.
Łukasz

Re: Pies i legowisko

Post autor: Łukasz »

Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu internetowego z karmą oraz akcesoriami dla kotów oraz psów, to zdecydowanie mogę Wam polecić sprawdzić stronę siekarmi .
kuksu

Re: Pies i legowisko

Post autor: kuksu »

Jeśli chodzi o pielęgnację psów, regularne wizyty w spa dla psa piaseczno mogą przynieść wiele korzyści. Nie tylko sprawiają, że pies wygląda i czuje się świetnie, ale także promują zdrowy i szczęśliwy styl życia. Z pewnością warto zauważyć, że pielęgnacja może również pomóc w zapobieganiu chorobom skóry i infekcjom.
ODPOWIEDZ