Czy rowery elektryczne są szybkie?

W tym dziale możesz prowadzić dyskusje na dowolne tematy.
MakaronowyMakryn

Czy rowery elektryczne są szybkie?

Post autor: MakaronowyMakryn »

Czy E-bike będą szybsze od zwykłych jednośladów? Nie mam prawa jazdy a chciałbym sobie trochę pojeździć, z tego powodu zastanawiałem się nad takim rowerem elektrycznym https://iwobike.pl - jaką prędkość będzie w stanie osiągnąć ten sprzęt? Widzę, że jest relatywnie lekki, ma ramę karbonową i mocny silnik, ale nie znam się zbytnio na cyferkach.
Lidka 22

Re: Czy rowery elektryczne są szybkie?

Post autor: Lidka 22 »

Witajcie! Chciałem podzielić się informacją o promocji na hamulce rowerowe https://hotbikes.pl/kategoria/akcesoria ... -i-klocki/ w sklepie HamulcePro. Dobrze działające hamulce to klucz do bezpiecznej jazdy. Teraz możecie znaleźć różne modele hamulców w atrakcyjnych cenach. Nie zwlekajcie, dbajcie o swoje bezpieczeństwo na drodze!
Przem

Re: Czy rowery elektryczne są szybkie?

Post autor: Przem »

Jeździłem na rowerach elektrycznych w Gdańsku, to czerwone rowery miejski baterie segway , gruba rama . Naprawdę dobre rowery , moje fotki https://biketourgdansk.pl
Gracjan

Re: Czy rowery elektryczne są szybkie?

Post autor: Gracjan »

Rowery elektryczne są szybkie. Ale przy tym trzeba uważać na baterie. Które się potrafią rozładowywać w najmniej oczekiwanym momencie.

Więcej na ten temat dowiecie się w sekcji artykuły na wieszdoskonale.pl - link podaję tutaj: wieszdoskonale.pl/artykuly/


Pozdrawiam!
ODPOWIEDZ