Zdjęcia pracowników?

Jak dbać o finanse? Rozmawiamy o księgowości, pracy w biurze, prowadzeniu przedsiębiorstwa.
Awatar użytkownika
Tytus_80
Posty: 1
Rejestracja: 04 wrz 2022, 2:12

Zdjęcia pracowników?

Post autor: Tytus_80 »

Robiliście kiedyś takie profesjonalne zdjęcia swoim pracownikom? Chodzi mi o takie fotki, które później można zamieścić na przykład na firmowej stronie. Wpadła mi ostatnio w oko oferta studia fotograficznego Gdańsk Chełm i pomyślałem, że nie to jest głupi pomysł żeby zamówić taką sesję, co myślicie? Lepiej pokazać się klientom od najlepszej strony, prawda? ;)
aabborr

Re: Zdjęcia pracowników?

Post autor: aabborr »

A do czego wam takie zdjęcia? Jestem ciekawa, bo może i ja podłapię temat. Na razie sprawdzam portal o pracy , bo chcę zatrudnić nowe osoby, a nie wiem, jak wygląda średnia płaca w naszym sektorze, ani jak pod tym względem sprawdzać te możliwości. Mam nadzieje, że z czasem stanę się dobrym pracodawcą.
Kaktus

Re: Zdjęcia pracowników?

Post autor: Kaktus »

Dla firm poszukujących efektywnych metod wdrażania nowych pracowników, rozwiązania oferowane przez https://gamfi.com/pl/ stanowią wartościową opcję. Dzięki nim proces adaptacji staje się nie tylko krótszy, ale również bardziej angażujący, co znacząco wpływa na późniejszą wydajność pracy.
ODPOWIEDZ