Wyposażenie na początek

Jak dbać o finanse? Rozmawiamy o księgowości, pracy w biurze, prowadzeniu przedsiębiorstwa.
Awatar użytkownika
Złotko
Posty: 10
Rejestracja: 22 lut 2019, 18:16

Wyposażenie na początek

Post autor: Złotko »

Zamierzam ruszyć z birem reklamowym. Niby prosty temat i mam wszystko ogarnięte, ale zastanawiam się, w co powinam wyposażyć biuro?
Awatar użytkownika
szuwarek
Posty: 72
Rejestracja: 27 lut 2019, 15:44

Re: Wyposażenie na początek

Post autor: szuwarek »

A zaopatrzyłaś się może w telefony ? najwazniejsze żeby też był stacjonarny. Myślę że też ci się przyda w biurze, jesli już zainwestować to w taki funkcjonalny z sekretarką jak tutaj są na ceneo, sama zobacz https://www.ceneo.pl/Telefony_stacjonar ... etarka.htm myślę że ten będzie idealny do biura.
Awatar użytkownika
kalinka
Posty: 333
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:59

Re: Wyposażenie na początek

Post autor: kalinka »

A czy zatrudniacie w Waszych firmach pracowników? Jeśli tak, to na pewno przydadzą się Wam również akta osobowe. Na stronie http://akta-osobowe.pl/#rodzaje-akt możecie sobie zobaczyć, jakie mogą być różne rodzaje takich akt i jak powinny one wyglądać. Myślę, że każdy pracodawca powinien sobie na tą stronę zajrzeć :)
Awatar użytkownika
Dennis
Posty: 71
Rejestracja: 19 cze 2020, 12:39

Re: Wyposażenie na początek

Post autor: Dennis »

Jeśli chodzi o wyposażenie biurowe to warto stawiać też na takie rozwiązania, która ułatwią pracę. Jednym z wielu przykładów jest chociażby telefonia internetowa, o której można poczytać na stronie https://www.supervoip.pl/. Korzystam z tego na co dzień i jestem bardzo zadowolony!

twoje okna szczecin opinie
Uleńkaa

Re: Wyposażenie na początek

Post autor: Uleńkaa »

Wyposażenie dużo zależy od tego, jaki biznes zamierzasz prowadzić. Ja założyłam sklep internetowy z dekoracyjnymi produktami wykonanymi z makramy. Także dla mnie najważniejsza jest dobra makrama oraz folia bąbelkowa do pakowania przesyłek https://officesystem24.pl/wyszukaj/kate ... _babelkowa. Zrób sobie listę rzeczy, które na sam początek są po prostu niezbędne. Nie warto zbytnio szaleć z zakupami.
Dośka

Re: Wyposażenie na początek

Post autor: Dośka »

Wiele jeszcze zależy od tego czego nasz biznes ma dotyczyć i ja uważam, że właśnie robotyzacja procesów biznesowych może być jedną z najważniejszych kwestii. Doskonale to opisano na stronie http://www.biznessolution.pl/jak-roboty ... orzystaja/ oraz zauważono jakie korzyści mogą one przynieść dla naszej firmy.
ODPOWIEDZ