wsparcie sprzedaży

Jak dbać o finanse? Rozmawiamy o księgowości, pracy w biurze, prowadzeniu przedsiębiorstwa.
diankaaaa

wsparcie sprzedaży

Post autor: diankaaaa »

Od niespełna roku prowadzę działalność. Firma nie przynosi strat ale zarobki są niewielkie z racji sporej konkurencji. Znajomy radził mi abym wprowadziła jakiś program lojalnościowy, najlepiej dedykowany klientom biznesowym. Czy to faktycznie dobra opcja i czy nie będzie mnie to za dużo kosztowało?
clark2

Re: wsparcie sprzedaży

Post autor: clark2 »

Z konkurencją trzeba się liczyć w każdej branży:) Wdrożenie programu lojalnościowego to zaś faktycznie dobry pomysł aby przebić się wśród innych przedsiębiorstw, przeczytaj poradnik zamieszczony na stronie https://mobileman.pl/programy-lojalnosc ... alych-firm i przekonaj się sama. Nagradzanie partnerów biznesowych skutecznie zachęca ich bowiem do stałej współpracy z Twoją marką na coraz większą skalę.
trzelinkaaa

Post autor: trzelinkaaa »

Jak myślicie, jak powinno wyglądać kształtowanie nowoczesnych systemów ocen pracowników? Na czym powinnam się skupiać, a co ogólnie powinno być inaczej oceniane? Ja mam nadzieję, że każdy z Wam ma coś sensownego do powiedzenia, ale burza mózgów zawsze pomaga, kiedy działa kilka osób.
bellsbells

Post autor: bellsbells »

Szkolenie dla nas jest ważne, dlatego można powiedzieć, że po prostu podziałam w związku z tym, że po prostu każdy z nas będzie mieć jakieś dodatkowe rozwinięcie. I jak na razie to jestem zdania, że fajnie będzie po prostu szkolenia zamknięte dla firm zrobić. Może jednak uda nam się w to wejść?
kirra

Post autor: kirra »

A może tak warto zapisać się na szkolenia - efektywna sprzedaż ? Co wy na to? Według mnie warto, bo w ten sposób będziecie wiedzieć, jak efektywniej prowadzić swój biznes. Jakby co takie szkolenia znajdziecie u firmy Sales Excellence Boutique.
Awatar użytkownika
kasiunia

Post autor: kasiunia »

Jak wesprzeć sprzedaż? - myślę ,że bardzo dobrym kierunkiem będą dobre , specjalistyczne szkolenia z zakresu sprzedaży. Uważam , że szkolenia takie jak strategie sprzedaży przydadzą się każdej osobie, bo tak na prawdę każdy z nas finalnie przedaje coś w swojej pracy. Sprzedajemy najczęsciej towary albo usługi, takie szkolenie to bardzo przydatna rzecz.
ODPOWIEDZ