własna firma

Jak dbać o finanse? Rozmawiamy o księgowości, pracy w biurze, prowadzeniu przedsiębiorstwa.
gość

własna firma

Post autor: gość »

Prowadząc własną firmę, nie możemy zapominać o różnych oznaczeniach. Wymagane są one przez różne przepisy prawa polskiego i unijnego. Dlatego polecam zapoznać się z taką kwestią jak https://sklep.techemznaki.pl/ewakuacja zobacz piktogram wyjście ewakuacyjne. Znajdziecie tam więcej informacji na ten temat.
Awatar użytkownika
daruska
Posty: 32
Rejestracja: 16 lip 2020, 17:54

Re: własna firma

Post autor: daruska »

A co sądzicie na ten temat żeby założyć szkołę językową? Z tego co przeglądałam różne portale i koszta takiej działalności to wcale to źle nie wygląda http://www.wlasnybiznes.eu/ile-kosztuje ... -jezykowej . A wygląda wszystko na to, że chętnych zawsze nie będzie brakowało bo jednak kształcenie się jest cały czas na topie.
Leżajsk

Re: własna firma

Post autor: Leżajsk »

Na dobrą sprawę posiadanie własnej firmy daje nam poniekąd pewną wolność i jeszcze lepiej jest jak mamy spółkę za granicami kraju. Właśnie dlatego ja mogę każdemu polecić od razu współpracę z firmą http://www.thompsonstein.com/ gdyż to oni zajmują się kwestiami prawnymi i podatkowymi.
Awatar użytkownika
marakas
Posty: 81
Rejestracja: 20 cze 2019, 8:48

Re: własna firma

Post autor: marakas »

Bardzo jestem ciekawa czy ktoś tu na forum otworzył punk kurierski. Czytałam i też wielokrotnie słyszałam, że kurier franczyza jest bardzo opłacalna, nie wymaga inwestowania żadnych pieniędzy, tylko konieczne jest posiadanie własnego lokalu. Dajcie znać jeśli macie w tym jakieś doświadczenie
Awatar użytkownika
kalinka
Posty: 333
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:59

Re: własna firma

Post autor: kalinka »

A czy prowadząc własną firmę warto Waszym zdaniem znać na dobrym poziomie język angielski? Mi się wydaje, że tak. Z tego, co się orientuję, to na przykład szkoła językowa Ling Team oferuje między innymi business english kurs, czyli kurs języka angielskiego biznesowego, na którym można nauczyć się różnych przydatnych zwrotów używanych właśnie w biznesie. Co Wy na to?
ODPOWIEDZ