Transport

Jak dbać o finanse? Rozmawiamy o księgowości, pracy w biurze, prowadzeniu przedsiębiorstwa.
Awatar użytkownika
erka
Posty: 236
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:56

Transport

Post autor: erka »

Duże doświadczenie i profesjonalna współpraca jeśli chodzi o transport zapewnia firma https://izntrade.com/#section-1 . Dobry zespół, dotrzymane terminy, dobre samochody i przede wszystkim stały kontakt z Klientem, to jest bardzo ważne w logistyce.
Awatar użytkownika
Cesia
Posty: 27
Rejestracja: 18 kwie 2019, 10:22

Re: Transport

Post autor: Cesia »

Czy oni zajmują się również transportem międzynarodowym? Zależy mi na znalezieniu firmy, która przewiozłaby mi rzeczy z Anglii do Polski. Będzie tego sporo, bo wkrótce się przeprowadzam i chciałabym również, żeby to zbyt dużo nie kosztowało. Przeglądając tego bloga https://przeprowadzkiexpress.co.uk/jaki ... ki-cennik/ , uświadomiłam sobie, ile jeszcze mnie czeka rzeczy do zrobienia. Takie wskazówki naprawdę są przydatne.
Awatar użytkownika
Wojtulas
Posty: 13
Rejestracja: 06 paź 2019, 9:38

Re: Transport

Post autor: Wojtulas »

Sprawdźcie sobie różne firmy specjalizujące się w takich zadaniach, na pewno znajdziecie tańsze i droższe oferty. Brokerzy kurierscy są tu także bardzo pomocni. Zerknijcie sobie na stronkę https://www.znajdzkuriera.pl/aktualnosc ... rodowy,277 jeżeli interesować was będzie transport drogowy, z pewnością znajdziecie tu pomoc.
Awatar użytkownika
lokata
Posty: 94
Rejestracja: 21 cze 2019, 0:33

Re: Transport

Post autor: lokata »

Bardzo dobra firma swiadczaca pelne uslugi spedycyjno transportowe to http://www.veruslogistics.pl/ - uczciwa i fachowa obsluga, solidna oferta - o czym wiecej marzyc :)
Awatar użytkownika
Kola
Posty: 98
Rejestracja: 21 wrz 2019, 13:21

Re: Transport

Post autor: Kola »

Prowadząc firmę transportową bardzo ważne jest wykorzystanie wygodnych i przede wszystkim funkcjonalnych rozwiązań w zakresie planowania przejazdów, obsługi giełd zleceń, zachowania kontroli nad stanem technicznym (nadchodzącymi przeglądami/serwisami), zużyciem paliwa czy systemem CRM. My w tym zakresie postawiliśmy na system do monitoringu GPS od Flotman, który jest rozbudowany o szereg funkcjonalności i jednocześnie działa stabilnie. Pozdrawiam i oby u Was wszystko było w porządku!
Awatar użytkownika
Jula
Posty: 148
Rejestracja: 17 mar 2020, 18:46

Re: Transport

Post autor: Jula »

Wbrew pozorom kwestie organizacji transportu to nie taka łatwa sprawa.Szczególnie jeśli prowadzimy firmę o profilu budowlanym czy przemysłowym. Trzeba jakoś dostarczać towary/sprzęty z jednego punktu do drugiego. Warto skorzystać w tym celu z usług odpowiedniej firmy jak Magemar https://magemar.com.pl/ . Oni specjalizują się w transporcie morskim oraz lądowym - dostarczą towar do każdego kraju europejskiego.
ODPOWIEDZ