Spłata kredytu

Jak dbać o finanse? Rozmawiamy o księgowości, pracy w biurze, prowadzeniu przedsiębiorstwa.
Awatar użytkownika
Bujek
Posty: 21
Rejestracja: 21 lut 2019, 14:26

Spłata kredytu

Post autor: Bujek »

. Zaciągnąłeś wiele kredytów i masz problem z ich spłatą? Rozwiązaniem tego problemu jest kredyt konsolidacyjny. Sprawdź na czym polega http://www.e-bankier.pl/poradnik-kredyt ... lidacyjny/.
Awatar użytkownika
alleg
Posty: 51
Rejestracja: 26 cze 2019, 8:54

Re: Spłata kredytu

Post autor: alleg »

Tak, tylko nie mówicie, ze kredyt konsolidacyjny to na nowo przeliczenie kosztów i dowalenie prowizji za to, że się te kredyty w jeden połączyło. Ja właśnie kiedyś się na to nabrałam, więc teraz sama po kredyty nie idę, a szukam takiego doradcy www.ic-ekspertfinansowy.pl , co mi wskaże najlepsze dla mnie rozwiązania. Dla mnie to wygodniejsze, ale i mam większą pewność, podpisując umowę.
Awatar użytkownika
RIonka99
Posty: 38
Rejestracja: 28 maja 2019, 14:44

Re: Spłata kredytu

Post autor: RIonka99 »

Widocznie Twój kredyt konsolidacyjny został udzielony na kiepskich warunkach. Stąd Twoje negatywne nastawienie. Ja też nie byłam zadowolona z tego co oferowały mi banki, ale za radą znajomych poszłam do doradców finansowych z Probitas Finance. Tu ich znajdziesz http://www.probitasfinance.pl/ . Wynegocjowali świetne warunki dla mojego kredytu konsolidacyjnego i udzielili mi solidnego wsparcia. Dlatego Tobie też polecam ich odwiedzić.
Awatar użytkownika
gosiak
Posty: 43
Rejestracja: 30 sie 2019, 11:04

Re: Spłata kredytu

Post autor: gosiak »

Kredyt to ogromne zobowiązanie.

telewizory samochodowe cena
Awatar użytkownika
tony
Posty: 7
Rejestracja: 14 lis 2019, 22:39

Re: Spłata kredytu

Post autor: tony »

To prawda, zwłaszcza taki który zaciąga się na wiele lat. Na mieszkanie na przykład. Ze spłatą też różnie może być. Doskonałym przykładem są kredyty w CHF. Tyle, że przez orzeczenie TSUE można taką umowę kredytową podważać. Kwestia zapisów jakie w niej są. Można się zgłosić z taką frankową umową do https://cleverstep.pl/ , pomogą. Na początek analiza kredytowa potrzebna, ta jest bezpłatna. A potem zobaczycie co dalej, z pewnością doradzą najlepsze rozwiązanie.
Awatar użytkownika
Aligru
Posty: 11
Rejestracja: 16 lip 2020, 14:35

Re: Spłata kredytu

Post autor: Aligru »

Jeśli masz kredyt we frankach i uważasz, że należysz do grona poszkodowanych frankowiczów, zgłoś się tutaj: https://www.kancelariasobota.pl/pomoc-frankowiczom/ dobra kancelaria, która specjalizuje się w prowadzeniu tego rodzaju spraw.
Awatar użytkownika
tobiaszjablonski
Posty: 15
Rejestracja: 15 lip 2020, 9:47

Re: Spłata kredytu

Post autor: tobiaszjablonski »

jeśli szukasz pomocy przy spłacie kredyty mieszkaniowego, to zdecydowanie warto zwrócić się do profesjonalistów w tym temacie. Ja mogę polecić firmę z Poznania https://www.sowinskie.pl/kredyty-hipoteczne/. Sam szukałem pomocy i dopiero tutaj trafiłem na odpowiednią osobe.
ODPOWIEDZ